HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Ako strávili deň so Stanleyho pohárom Oshie s Niskanenom?
zdroj:

Ako strávili deň so Stanleyho pohárom Oshie s Niskanenom?

Zatiaľ čo na Slovensku už odštartovali kluby s prípravou na ľade, v zámorí si ešte užívajú voľno. Najkrajším spôsobom trávia leto hráči Washingtonu Capitals, ktorí si užívajú radovánky so Stanleyho pohárom.

Svoj deň s trofejou už má za sebou aj útočník T.J. Oshie, ktorý priniesol Stanleyho pohár do mesta Warroad v Minnesote. Medzi prvými ho prijal starosta, ktorý tento deň vyhlásil za Deň TJ Oshieho.


Oshie sa spoločne so svojou rodinou vybral aj do šatne klubu Warroad Gardens. Vrátil sa tak na štadión, na ktorom hrával za svoj stredoškolský tím. Oshie potom spojil svoje oslavy s olympijskou víťazkou Gigi Marvinovou, ktorá pomohla americkému tímu k triumfu v Pjongčangu. Rovnako ako on, aj Gigi hrávala počas svojich školských čias za Warroad.

Chýbať nemohli ani tradičné raňajky šampiónov a TJ Oshie si doprial z pohára cereálie. 

V nedeľu zamieril pohár do Virginie v Minnesote. Stalo sa tak vďaka obrancovi Mattovi Niskanenovi, ktorý so slávnou trofejou navštívil štadión, na ktorom hokejovo vyrastal. Väčšinu dňa však venoval svojim priateľom a rodine.


V meste Virginia mu prejavili poctu a na jeden deň mu venovali symbolický kľúč od mesta.

K Niskanenovi sa pripojil aj jeho spoluhráč Tom Wilson, ktorý oprášil svoj halloweensky kostým. Presnejšie loptu Wilson, ktorá sa objavila v známom filme Stroskotanec s Tomom Hanksom.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Washington Capitals

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

ProFutbal.sk