HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Spustenie predaja lístkov sa nevyhlo problémom, Ticketportal reaguje
zdroj: OC Cenral

Spustenie predaja lístkov sa nevyhlo problémom, Ticketportal reaguje

Dlhoočakávaný štart predaja vstupeniek na majstrovstvá sveta na Slovensku sa nevyhol technickým problémom. Organizátori predaj načasovali na stredu 19. 9. o 9.19 h, záujemcovia si mohli vstupenky zabezpečiť na jednej z kamenných predajní alebo prostredníctvom internetu.

Predaj celodenných vstupeniek bol slávnostne zahájený v stredu ráno v bratislavskom obchodnom centre Central. Organizátori upozorňovali záujemcov, aby s kúpou rozhodne neotáľali. „Fanúšikom odporúčame, aby nečakali na február, kedy sa budú predávať samostatné lístky na jednotlivé zápasy, ale vstupenky si zabezpečili čím skôr,“ povedal pred pár dňami prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Martin Kohút.

Fanúšikovia si radu očividne zobrali k srdcu a od prvých minút stáli v hojnom počte pred viacerými kamennými predajňami a čakali aj na internete. Spustenie predaja sa však nevyhlo technickým problémom, podľa viacerých komentárov na sociálnych sieťach mali ľudia problém s webstránkou predajcu. Tá im podľa ich slov padala, prípadne sa pridlho načítavala. Veľakrát ich tiež hodila medzi čakateľov, odkiaľ sa posúvali v poradí stále nižšie a nižšie.

Spoločnosť Ticketportal, ktorá je exkluzívnym distribútorom vstupeniek, sťažnosti záujemcov zaregistrovala a aktuálne rieši vzniknutú situáciu. Na problémy, ktoré sprevádzali ranné spustenie predaja, o ich vyriešení a tiež o príčinách zdržania najmä zákazníkov na kamenných predajniach, bude reagovať v stredu o 15-tej hodine na špeciálnej tlačovej konferencii.

Najnovšie z kategórie: MS 2019

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk