Hokej.sk Hokej.sk

Ovečkin a spol. si užili trofej z futbalovej Premier League, na vlastné oči zažili Rooneyho koncert
zdroj:

Ovečkin a spol. si užili trofej z futbalovej Premier League, na vlastné oči zažili Rooneyho koncert

Celé leto si hokejisti Washingtonu Capitals užívali najslávnejšiu športovú trofej - Stanleyho pohár. Počas tohto týždňa si však zapózovali aj s inou veľmi cennou trofejou.

Alexander Ovečkin, Jevgenij Kuznecov a Nicklas Bäckstrom patria medzi najväčších futbalových fanúšikov v šatni Capitals. Všetci traja tak privítali možnosť stráviť príjemné chvíľky s trofejou určenou pre víťaza anglickej Premier League. Tá sa totiž objavila v rámci svojho turné vo Washingtone. 

"Bola to krásna skúsenosť. Je to legendárna trofej a ako futbalový fanúšik som si to nemohol nechať ujsť," vyslovil sa Ovečkin, ktorý si rovnako ako jeho krajan Kuznecov zapózoval s pohárom v drese Liverpoolu.Švéd Nicklas Bäckstrom prezradil, že na rozdiel od svojich ruských spoluhráčov nefandí FC Liverpool, ale jeho futbalové srdce bije pre Arsenal Londýn.

V šatni Capitals sa však našlo aj pár fanúšikov Manchestru United. Napríklad taký Andre Burakovsky. Tréner Todd Reirden prezradil, že jeho obľúbeným klubom je Manchester City.

"Bola to pekná skúsenosť," uviedol Reirden. "Viacerí chalani z nášho tímu sú futbalovými fanúšikmi a bolo preto veľmi príjemné mať takúto slávnu trofej priamo u nás."

Hokejisti Capitals následne potvrdili, že nie sú fanúšikmi futbalu iba rečami. Viacerí z nich si totiž osobne užili víťazstvo DC United nad Montrealom Impact 5:0. Výkonom ich potešil slávny Wayne Rooney, ktorý zaznamenal v zápase bilanciu 2 góly a 2 prihrávky. Po vydarenom stretnutí si zapózoval s triom Andre Burakovsky, Jakub Vrána a Jonas Siegenthaler.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Washington Capitals

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

ProFutbal.sk