HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Sezóna odštartovala v plnej paráde, nechýbali celebrity a legendy
zdroj:

Sezóna odštartovala v plnej paráde, nechýbali celebrity a legendy

Jednotlivé kluby NHL postupne štartujú sezónu domácimi zápasmi a pre svojich priaznivcov si pripravili viaceré milé prekvapenia.

Najkrajší úvod sezóny mali pochopiteľne vo Washingtone, kde vyvesili majstrovskú vlajku a divákom ešte raz zapózovali so Stanleyho pohárom. V hanbe však neostal ani finálový súper Capital z Las Vegas. Pod stropom ich domácej haly už visí banner, ktorý pripomína, že práve Zlatí rytieri sa stali na jar víťazmi Západnej konferencie.

Vo Vegas pritom nezostali nič dlžní povesti najlepšej šou v NHL. Pred zápasom sa spod stropu spustila akrobatka zo slávneho Slnečného cirkusu a slávnostné buly pred zápasom proti Philadelphii zaobstarali Lil Jon a Wayne Newton.

V Detroite uprednostnili pred celebritami svoju hokejovú legendu. O slávnostné vhadzovanie sa totiž postaral kapitán Red Wings zo sezóny 2012-13 - Švéd Henrik Zetterberg. Majiteľ Conn Smythe Trophy z roku 2008 ukončil svoju kariéru v septembri. Za Detroit odohral 1082 zápasov. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

♥️ #lgrw

Príspevok, ktorý zdieľa Detroit Red Wings Hockey Club (@detroitredwings),

zdroj: nhl.com

V Pittsburghu zaujala pozornosť divákov v PPG Paints Arene prítomnosť oskarového herca Toma Hanksa, ktorý mal na sebe čierny dres Penguins.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hanks for joining us tonight!

Príspevok, ktorý zdieľa Pittsburgh Penguins (@penguins),

V Ottawe si pred svojim prvým domácim zápasom pripomenuli pamiatku fanúšika Jonathana Pitreho, ktorý zomrel v apríli vo veku 17. rokov. 

Jonathan bol veľkým fanúšikom Senátorov a v čase svojho boja zo zákernou chorobou ho prišli viacerí hráči Ottawy povzbudiť priamo do nemocnice v Minnesote. V roku 2017 s ním dokonca klub podpísal jednodňový skautský kontrakt. V klube navyše zaviedli cenu "Najtvrdší pracant", ktorá nesie jeho meno. 

Pred zápasom Senators proti Chicagu sa o slávnostné buly postarala Jonathanova mama.

Spestrením pre zápasu mali byť pre divákov aj lopty, ktoré spustili v Ottawe priamo medzi divákov. Tento nápad však priniesol viaceré negatívne reakcie. Lopty totiž porozlievali fanúšikom nápoje a niektorým spôsobili menšie zranenia detí.

V Buffale čakalo na každého diváka pred zápasom proti Bostonu pripravené tričko, v Caroline tradičný ručník na mávanie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

24 hours #TakeWarning

Príspevok, ktorý zdieľa Carolina Hurricanes (@nhlcanes),

Hráči NY Rangers si užili tradičný príchod do haly po modrom koberci. Chrisovi Kreiderovi robil spoločnosť aj jeho pes.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Your New York Rangers!

Príspevok, ktorý zdieľa New York Rangers (@nyrangers),

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk