HOKEJ.sk HOKEJ.sk

U nás bežné, v NHL novinka: V Caroline prekvapili divákov nevídanou oslavou
zdroj:

U nás bežné, v NHL novinka: V Caroline prekvapili divákov nevídanou oslavou

V Európe sme na víťazné ďakovačky hráčov zvyknutí. V NHL je to však inak a hokejisti tam po víťazných zápasoch maximálne zodvihnú hokejky na znak poďakovania fanúšikom a následne odídu do šatní.

V Caroline sa to rozhodli zmeniť. Po svojom prvom víťazstve sezóny 8:5 nad New Yorkom Rangers predviedli hokejisti Hurricannes niečo, čo sa v zámorí len tak často nevidí. 

Celý tím si najprv spoločne s divákmi zatlieskal za rytmov skladby DJ Khaleda "All I do is win" a potom sa rozbehli smerom k protiľahlej tribúne.


"Namiesto klasickej oslavy, keď sme chodili všetci do stredu ľadovej plochy a zodvihli sme hokejky, vyskúšali sme teraz niečo nové," uviedol útočník Jordan Martinook, podľa ktorého išlo o nápad kapitána Justina Williamsa. "Zabavili sme sa a fanúšikom sa to páčilo. Myslím si teda, že to budeme robiť častejšie."

Majiteľ klubu Tom Dundon takýto prístup kvituje.


"Hokej má byť hlavne zábavou. Chceme, aby si chlapci víťazstvá užívali a rovnako tak aj ich fanúšikovia. Majiteľ klubu nás v tomto podporuje a tak sme sa rozhodli, že naše oslavy budú iné," dodal tréner Caroliny Rod Brind'Amour.


Najnovšie z klubu: Carolina Hurricanes

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk