HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Deti, deti, deti
zdroj:

Deti, deti, deti

Nie nadarmo sa hovorí, že niet nad radosť detí. Svoje emócie prejavujú oveľa intenzívnejšie ako dospelí a veľmi dobre to vnímajú aj veľké hokejové hviezdy.

Kapitán Washingtonu Alexander Ovečkin patrí medzi najtvrdších hráčov sveta, no inak je to podľa spoluhráčov "fajn chlapík". Potvrdilo to aj gesto voči malému fanúšikovi v jeho drese s číslom 8. Ruský útočník mu prehodil pred zápasom v Calgary ponad plexisklo hokejku a radosť detského priaznivca nemala konca-kraja.

Pekný detský moment sledovali aj diváci v Prudential Centre, kde si kamera našla bývalú hviezdu New Jersey Devils Patrika Eliáša. Potlesk však nepatril iba jemu, ale aj jeho dcérke Sophii. V rámci Simba Cam ide totiž práve o to, aby rodič pozdvihol svoje dieťa.

Veľkolepej narodeninovej oslavy z dielne klubu Arizona Coyotes sa dočkal šesťročný Teddy Mazzini. Ide o chlapca, ktorému na jeho pôvodnú oslavu neprišli žiadni hostia a fotografia jeho smútku obletela svet. "Kojoti" sa to rozhodli napraviť a pripravili mu slávnosť, ktorú mu môžu závidieť všetky hokejoví priaznivci. K narodeninám mu zaspievali diváci v domácej hale Arizony.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Washington Capitals

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

ProFutbal.sk