HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Najlepšie halloweenske masky - v NHL popustili uzdu kreativite
zdroj:

Najlepšie halloweenske masky - v NHL popustili uzdu kreativite

Dušičkové obdobie je v plnom prúde a predovšetkým v zámorí vypukol tekvicový ošiaľ. S Halloweenom sa spájajú masky od výmyslu sveta a hokejisti NHL sú v tomto smere poriadne kreatívni.

Začíname slovenským útočníkom Tomášom Tatarom, ktorí sa spoločne so spoluhráčom z Montrealu Maxom Domim prezliekli za postavičky z kresleného filmu Príšerky s.r.o.

Presúvame sa do slnečnej Kalifornie. Center Los Angeles Kings Adrian Kempe sa zmenil na živý obraz. Spoločnosť mu pritom robil center Michael Amadio.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🎃

Príspevok, ktorý zdieľa Adrian Kempe (@adriankempe),

Hviezdy Dallasu Stars sa vrátili do detských čias. Center Tyler Seguin a útočníci Jamie Benn a Alexander Radulov sa prezliekli za postavičky Maria, Luigiho a Yoshiho zo známej hry spoločnosti Nintendo.

Mattias Ekholm s manželkou nezašli po príklad ďaleko. V rámci Halloweenu sa totiž zamaskovali za spoluhráča P.K. Subbana a jeho partnerku Lindsay Vonnovú.

Ako pár sa v rámci Halloweenu odprezentovali aj brankár Washingtonu Capitals Braden Holtby s manželkou Brandi. Ich inšpiráciou sa stal film "Zrodila sa hviezda", v rámci ktorého žiaria Bradley Cooper a speváčka Lady Gaga.

Hokejisti Edmontonu Oilers na čele s centrom Connorom McDavidom znázornili postavičky seriálu Simpsonovci. Connor s priateľkou Lauren Kyle napodobnili Homera a Marge. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#HockeyHalloween 🎃

Príspevok, ktorý zdieľa Edmonton Oilers (@edmontonoilers),

Presúvame sa do Pittsburghu, kde sa útočník Jimmy Hayes spoločne s manželkou Kristen zahrali na Dustina a Eleven zo seriálu Stranger Things.

Center New Jersey Devils Blake Coleman si tentoraz vymenil roly s priateľkou Jordan Daigleovou, ktorá bola tri roky cheerleaderkou Dallasu Cowboys. 

Útočník St. Louis Blues Pat Maroon sa zahral za poslušného psíka svojej snúbenice Francescy Vangelovej.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Still trying to catch Benny

Príspevok, ktorý zdieľa Patrick Maroon (@patmaroon),

Chýbať nemôže ani zelená postavička Shreka. Za milého zlobra sa tentoraz prezliekol útočník Las Vegas Pierre-Edouard Bellemare.

A ako sa vám páčia Kráska a Zviera v podaní brankára Bena Bishopa a jeho priateľky Andrey Talmadgeovej?

Filmovou tématikou sa nechali inšpirovať aj hokejisti Bostonu Bruins. Tí zároveň potešili svojou návštevou deti v nemocnici.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

You look super, guys. 🎃 👻 🍬

Príspevok, ktorý zdieľa Boston Bruins (@nhlbruins),

Hokejisti Calgary Flames navštívili v maskách nemocnicu a potešili tak malých pacientov.

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk