Neuveriteľný obrat v druhej lige - Káčer strelil dva góly v posledných 4 sekundách!
zdroj: jäzva

Hovorí sa, že v hokeji je možné všetko a bojovať je potrebné až do poslednej sekundy. Zápas druhej ligy medzi Partizánskym a Senicou to dokonale potvrdil.

Hostia zo Záhoria vyhrali prvú tretinu 5:0 a všetko vyzeralo byť jasné. Dva domáce góly v druhej tretine naznačovali možnosť dramatizácie, no ešte ani vtedy takmer tri stovky divákov netušili, čo ich čaká v záverečnej dvadsaťminútovke. Lunter s Košeckým dostali Senicu na dištanc a v poslednej minúte prišli veľké chvíle Libora Káčera. V priebehu posledných štyroch sekúnd totiž strelil hneď dva góly!