HOKEJ.sk HOKEJ.sk

V Bostone si užili majstrovskú trofej
zdroj:

V Bostone si užili majstrovskú trofej

V Bostone oslavujú zisk ďalšej veľkej trofeje. Hráčom bejzbalového klubu Boston Red Sox sa podarilo vyhrať prestížnu Svetovú sériu, keď vo finále MLB porazili Los Angeles Dodgers.

V rámci športovej súdržnosti v meste si úspech Red Sox pripomenuli aj hokejisti Bruins. Pred zápasom proti Dallasu Stars privítali priamo na ľadovej ploche majiteľa Red Sox Johna Henryho, prezidenta Sama Kennedyho a pitchera Joe Kellyho. Chýbať samozrejme nemohla slávna Komisárska trofej.

"Bolo to skvelé," vyslovil sa obranca Matt Grzelcyk, ktorý je fanúšikom bejzbalu. "Ich majstrovská jazda je inšpirujúca aj pre nás. Keď prišiel na ľad Joe Kelly s trofejou, bolo to výnimočné. Osobne ma to poriadne rozpálilo pred zápasom."

Bruins majú vo svojej súčasnej zostave troch rodákov z oblasti Bostonu. Sú nimi Grzelcyk (Charlestown), útočník Chris Wagner (Walpole) a útočník Noel Acciari (Johnston). Obranca Torey Krug pomenoval svojho psa Fenway. Fanúšikom bejzbalu nemusíme pripomínať, že Red Sox hrávajú svoje zápasy práve vo Fenway Parku.zdroj: nhl.com

Najnovšie z klubu: Boston Bruins

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk