HOKEJ.sk HOKEJ.sk

3 x top 10 aktuálneho týždňa v NHL
zdroj: TASR/AP

3 x top 10 aktuálneho týždňa v NHL

Týždeň nám speje do svojho záveru a to je príležitosť na rekapituláciu jeho najkrajších gólov, akcií a brankárskych zákrokov v najlepšej lige sveta.

Začíname najkrajšími akciami týždňa. Divákov dvíhali zo sedadiel nádherné kombinácie, z ktorých niektoré skončili gólmi, iné sklamaniami strelcov. Napríklad takému kanonierovi Washingtonu Alexovi Ovečkinovi neostávalo v súboji proti Montrealu nič iné, len zatlieskať brankárovi súpera.

zdroj: nhl.com

Poďme sa však pozrieť aj na akcie, ktoré zakončili nádherné góly. Tie sú korením hokeja a kvôli nim sa chodí na štadióny. Do výberu sa dostali delovka Erika Karlssona, brejk Alexandra Radulova, technická parádička Ryana Getzlafa, či parádny slalom Valteriho Filppulu. Chýbať samozrejme nemôže "bejzbalový" gól Matta Duchena. No a veľkou ozdobou týždňa bol päťgólový výkon Patrika Laineho.

zdroj: nhl.com

Na záver tu máme najkrajšie zákroky brankárov. Zaujali pohotovosť Linusa Ullmarka, zázračná lapačka Pekku Rinneho či neuveriteľné zákroky Petersena z LA. No a o zákroku Careyho Prica, po ktorom zatlieskal Ovečkin už bola reč pri výbere najkrajších akcií.

zdroj: nhl.com

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk