HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Ovečkin si užil LeBrona
zdroj: foto nhl.com

Ovečkin si užil LeBrona

Hviezda prvej veľkosti na palubovke, hviezda prvej veľkosti v hľadisku. Basketbalový zápas medzi Washingtonom Wizards a Los Angeles Lakers ponúkol jedinečné stretnutie Alexandra Ovečkina a LeBrona Jamesa.


Kapitán tímu Capitals si nenechal ujsť návštevu Jamesa v hlavnom meste USA a jeho výkon sledoval spoločne s manželkou z prvej rady. 

"Bolo to cool," odprezentoval svoje pocity pre nhl.com Ovečkin. "Je to jeden z najlepších hráčov sveta a bolo skvelé môcť si ho užiť takto zblízka."
Ovečkin sa v minulosti stretol s Jamesom aj osobne. Stalo sa tak v roku 2009, keď mu - v tom čase ešte ako hráčovi Cleveland Cavaliers - venoval svoj dres s číslom 8. 

Alexander Veľký tak pokračuje v stretávaní sa s hviezdami svetového športu. V auguste venoval dres Neymarovi, minulý september sa stal čestným kapitánom tímu Washington Redskins (NFL) a nedávno sa stretol s futbalovou hviezdou Wayne Rooneyom.


Pozrite si tento príspevok na Instagrame

with a legend!!nice to meet u! @waynerooney

Príspevok, ktorý zdieľa Alexander Ovechkin (@aleksandrovechkinofficial),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@neymarjr 👍

Príspevok, ktorý zdieľa Alexander Ovechkin (@aleksandrovechkinofficial),

Predvianočný čas je však spojený aj s charitatívnymi akciami a Ovečkin nezaháľal ani v tomto smere. Spoločne s tímom Capitals absolvoval návštevu detskej nemocnice v Georgetowne. 

Najnovšie z klubu: Washington Capitals

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk