HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Vtipné vianočné videá v podaní Mittelstadta, Subbana i Ovečkina a spol.
zdroj:

Vtipné vianočné videá v podaní Mittelstadta, Subbana i Ovečkina a spol.

Najkrajšie sviatky roka rezonujú aj medzi veľkými hviezdami NHL. Na sociálnych sieťach sa tak objavujú vtipné videá, ktoré v tomto období vyčaria úsmev a odľahčia zápasovú atmosféru.

Kto by si nespomínal na film "Sám doma", v ktorom sa v roku 1990 preslávil Macaulay Culkin. Jednou z pamätných scén predstavuje jeho užívanie si voľnej kúpeľne zakončené výkrikom po pálivej vode po holení. A práve túto scénku teraz zdarne napodobnil Casey Mittelstadt z klubu Buffalo Sabres.

Tradičným nositeľom dobrej nálady je obranca Nashville Predators P. K. Subban. Tento rok si vypomohol spoluhráčmi Romanom Josim, Anthony Bitettom a Filipom Forsbergom, do partie prizvali aj supermodelku Lily Aldridge, skupinu Kings of Leon a televíznu osobnosť Ryana Seacresta. Spoločne sa potom vydali spievať deťom vianočné koledy.

Ako skvelí koledníci sa prezentujú aj hokejisti Washingtonu Capitals na čele s kapitánom Alexanderom Ovečkinom. Pobavte sa aj vy ich vianočným remixom! Do akcie zapojili aj strážcu Stanleyho pohára Phila Pritcharda.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Washington Capitals

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

ProFutbal.sk