HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Hudáček podporil rodákov jedinečnou tombolou
zdroj: facebook.com/HC Spartak Moscow

Hudáček podporil rodákov jedinečnou tombolou

Prvoligový klub zo Spišskej Novej Vsi sa od príchodu nového vedenia snaží o inovatívnu interakciu s divákmi. Najnovšie vyrukoval so zaujímavou novinkou, ktorej súčasťou je brankár Spartaku Moskva Július Hudáček.


"Pre našich fanúšikov sme v spolupráci s Júliusom Hudáčkom pripravili akciu, aká v Spišskej Novej Vsi ešte nebola !!! V každom domácom zápase do konca roka na Vás bude čakať špeciálna tombola s piatimi možnými výhrami, od vecných cien až po možnosť spoznať a najmä stráviť s Julom tri nezabudnuteľné dni v Moskve," informuje Spišská Nová Ves na svojom facebookovom profile.

Pre víťaza HudyTomboly sú pripravené dva zápasy KHL Spartak Moskva - Dynamo Moskva a Spartak Moskva - SKA Petrohrad. Súčasťou zájazdov sú aj prehliadka haly, šatní, Siene Slávy ruského hokeja a podpisová akcia. Letenky, ubytovanie a transport v Moskve sú zdarma.

Pravidlá HudyTomboly sú nasledovné: 

1)Každý fanúšik si môže pred domácimi zápasmi zakúpiť ľubovoľný počet tombolových lístkov (čím viac lístkov, tým väčšia šanca vyhrať). 

2)Pred začiatkom tretej tretiny, v každom domácom zápase do konca sezóny, bude vylosovaných pät výhercov, ktorí si odnesú vecné ceny a víťaz každého kola postúpi do záverečného zlosovania o prvú cenu, a to zájazd za Julom Hudáčkom do Moskvy.

3)Do finálového žrebovania postúpi aj jeden šťastný fanúšik, ktorý bude na svojom FB súťaž zdieľať status a do komentáru napíše HudyTombola.

Vyžrebovanie víťaza prebehne na ľade pred začiatkom posledného domáceho zápasu proti Skalici 27.januára 2019.

Najnovšie z klubu: HK Spišská Nová Ves

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 1. liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk