HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Ariana Grande pripomenula svoju hokejovú minulosť. Ako dievčatko priťahovala puky
zdroj:

Ariana Grande pripomenula svoju hokejovú minulosť. Ako dievčatko priťahovala puky

Arianu Grande pozná celý svet ako jednu z najúspešnejších popových speváčok súčasnosti a zároveň čerstvú majiteľku ceny Grammy. Vedeli ste však, že je už od malička fanúšičkou hokeja?

A nie hocijakou. Noviny Sun Sentinel priniesli už v októbri 1998 článok, ktorému dominovala fotografia päťročnej Ariany na rolbe počas zápasu Floridy Panthers. 

Malá Ariana Grande-Butera získala jazdu na rolbe ako náplasť za dve zranenia, ktoré utrpela po tom, čo ju zasiahol puk vystrelený do hľadiska. Dievčatko z Boca Raton patrilo v tom čase k symbolom domácich zápasov Panterov a vo svojom červenom drese sedávala pravidelne za trestnou lavicou. Zaujímavosťou je, že bola vôbec prvou osobou, ktorú zasiahol puk, ktorý sa dostal do hľadiska počas hokejového zápasu v novej hale BankAtlantic Center.

Ako neskôr prezradila jej mama Joan Grande-Butera, malú Arianu zasiahol do pravého zápästia puk vyslaný Gordom Murphym. Okrem toho ju raz zasiahol aj jeden z hráčov Tampy Bay. Po prvom zranení obdržala niekoľko darčekov od hráčov Floridy, po druhom ju obdarovali rodičia.

"Bola veľkým fanúšikom hokeja," dôraznila jej mama. 

Samotná 25-ročná speváčka si svoju hokejovú minulosť pripomenula tweetom:
Na jej odkaz na sociálnej sieti zareagovala aj samotná liga NHL, ktorá ju pozvala na zápas.

Ariana Grande nie je samozrejme ani zďaleka jedinou popovou fanúšičkou hokeja. V minulosti sa napríklad s Alexandrom Ovečkinom stretol Justin Bieber, ktorý hokej sám hráva.

Zdroj: RMNB.com

Najnovšie z klubu: Florida Panthers

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk