HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Začala sa posledná fáza predaja vstupeniek na MS 2019
zdroj: jäzva

Začala sa posledná fáza predaja vstupeniek na MS 2019

V predaji sú lístky na jednotlivé zápasy a VIP vstupenky

Posledný februárový deň priniesol zásadnú zmenu v predaji vstupeniek na 2019 IIHF majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Od 28. februára si môžu fanúšikovia zakúpiť vstupenky na jednotlivé zápasy šampionátu, čím sa začala ďalšia fáza predaja. K dispozícii sú navyše i nové VIP vstupenky, ktoré ponúknu ich majiteľom hodnotnejší zážitok a doteraz v ponuke neboli.

„Oddnes sú v predaji vstupenky, ktoré sa nevypredali v balíkoch. Lístok na šampionát si záujemcovia budú môcť kúpiť už od 10 eur. Vstupenky sa týmto spôsobom budú predávať až do majstrovstiev sveta a rovnako tak i počas šampionátu priamo na štadiónoch v Bratislave a v Košiciach,“
informoval verejnosť prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja Martin Kohút.

Lístky na svetový šampionát sa predávajú vo dvoch cenových kategóriách. Za vstupenku na zápas základnej skupiny v Bratislave a v Košiciach zaplatíte 20 až 75 eur (1. kategória), resp. 10 až 60 eur (2. kategória). Lístky na štvrťfinále sa pohybujú v hladinách 100 eur (1. kat.), resp. 70 eur (2. kat.). Od semifinále sa budú MS hrať už iba na ľade bratislavského Zimného štadióna Ondreja Nepelu, pričom tieto boje uvidia diváci v hľadisku za 200 eur (1. kat.), resp. 160 eur (2. kat.). Vstupenky na zápas o 3. miesto stoja 180 eur (1. kat.), resp. 145 eur (2. kat.) a finále 350 eur (1. kat.) resp. 300 eur (2. kat.). „Do predaja tiež pôjdu VIP vstupenky, ktorých majiteľov čaká pohodlnejšie sedenie, občerstvenie - jedlo a nápoje v cene vstupenky. Na štadión sa majitelia týchto vstupeniek dostanú pohodlnejšie, samostatným vchodom,“ prezradila riaditeľka komunikácie 2019 IIHF MS v ľadovom hokeji Michaela Grendelová.

Spôsob predaja vstupeniek ostáva naďalej nezmenený. Dôležité je, aby si záujemcovia kupovali vstupenky len u autorizovaného predajcu, spoločnosti Ticketportal, na oficiálnej stránke šampionátu - 2019.iihfworlds.com, prípadne na stránke hokejového zväzu - hockeyslovakia.sk. „Predaj vstupeniek na 2019 IIHF majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji je naďalej spojený aj s istými obmedzeniami. Jeden záujemca si môže kúpiť maximálne štyri kusy vstupeniek na konkrétny zápas, v platnosti tiež ostáva overenie konta pri nákupe prostredníctvom SMS brány,“ doplnila Michaela Grendelová.

Najnovšie z klubu: Slovensko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Majstrovstvá sveta

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: MS 2019

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk