HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Price potešil fanúšika s ťažkým osudom
zdroj:

Price potešil fanúšika s ťažkým osudom

Brankár Montrealu Canadiens Carey Price opäť raz dokázal, že aj gesto pozornosti dokáže výrazne pomôcť ľuďom, ktorí sa nenachádzajú v ideálnej životnej situácii.

Price obdaroval hokejkou 11-ročného fanúšika Andersona Whiteheada, ktorému vzala rakovina prsníka v novembra mamu. Carey pozitívne zareagoval na jeho žiadosť o objatie a následne mu podpísal dres a venoval dve hokejky. 


"Nič na svete nemôže vymazať bolesť, ktorú cíti po strate mamy," uviedla Andersonova teta Tammy Whiteheaová. "Toto gesto zo strany jeho vzoru ho však naplnilo emóciou, ktorú som u neho predtým nikdy nevidela."

Stretnutie s Priceom sľúbila Andersonovi už jeho mama, ktorá bojovala s rakovinou dlhší čas. Keď už sa zdalo, že nad ňou vyhrala, vrátili sa jej príznaky a 7. novembra opustila svet vo veku 44 rokov. Úlohy stretnúť sa s hviezdnym hokejistom tak na seba prevzal strýko Paul, ktorý upozornil na ťažký osud verného fanúšika fyzioterapeuta Canadiens. 

"Carey Price sa zachoval ako absolútny džentlmen. Andersonovi pripravil moment, na ktorý určite nikdy nezabudne," dodala Tammy Whiteheadová.


Najnovšie z klubu: Montreal Canadiens

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk