HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Kamzíci pod novým velením. Hlavným trénerom Štolc, vracia sa Paukovček
zdroj:

Kamzíci pod novým velením. Hlavným trénerom Štolc, vracia sa Paukovček

Len pár dní po oznámení ukončenia spolupráce s hlavným trénerom Romanom Stantienom, oznámilo vedenie HK Poprad jeho nástupcu.

Novým hlavným trénerom hokejistov HK Poprad bude doterajší asistent František Štolc. Jeho asistentmi budú Pavel Paukovček a Ján Šimko. Vo funkcii trénera brankárov bude naďalej pôsobiť Stanislav Salát. Konzultantom tímu zostáva Juraj Bondra.

„Od kedy som vo vedení, tak som prezentoval myšlienku, že na lavičke nášho tímu by mal stať tréner z Popradu. Ten čas nastal práve teraz
,“ uviedol riaditeľ klubu Ľudovít Jurinyi pre klubový web a opätovne poďakoval Romanovi Stantienovi za odvedené služby. „Za posledné tri sezóny odviedol pán Štolc skvelú prácu a myslím si, že je pripravený na to, aby zvládol úlohu hlavného trénera. Je kvalifikovaný a má za sebou niekoľkoročnú trénerskú kariéru. Verím, že to bolo správne rozhodnutie."

Pod Tatry sa vracia aj skúsený tréner Pavel Paukovček. Druhým asistentom bude tréner striebornej juniorky Ján Šimko, ktorý nahradí Dušana Brincka.

Verím, že trénerský tím bude v tomto zložení fungovať a tešíme sa na ďalšiu sezónu,“ zaželal si na Jurinyi.

Najnovšie z klubu: Poprad

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk