HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Ovečkin knokautoval krajana Svečnikova
zdroj: foto TASR-AP

Ovečkin knokautoval krajana Svečnikova

Hokejisti Caroliny Hurricanes zdolali v treťom súboji prvého kola Washington Capitals hladko 5:0, no v stretnutí utrpeli aj jednu prehru.

Divákov zodvihla zo sedadiel bitka dvoch ruských hráčov. Hosťujúci Alexander Ovečkin v nej doslova knokautoval krajana Andreja Svečnikova. Jedinečný pästiarsky výkon už stihla pochváliť aj UFC, čiže federácia bojovníkov MMA.

"Verím, že je v poriadku. Určite by som nechcel niekoho zraniť," vyslovil sa po zápase Ovečkin. "Nie som veľký bitkár a tým nie je ani on. Povedal mi však, že ideme na to a tak sme na to išli."

Spokojný s touto bitkou však nebol tréner Caroliny Rod Brind´Amour. Iba devätnásťročný Svečnikov je v porovnaní s Ovečkinom menší a ľahší.

"Keď som videl, ako ho tam zranil, tak ma to nahnevalo. Doslova mi prišlo zle od žalúdka," uviedol tréner Hurricanes. "Neviem čo si tam povedali, ale jeden z nich zhodil rukavice ako prvý. A nebol to náš hráč, bol to Ovi. Počul som však už aj jeho vyjadrenie a vraj ho vyzval na bitku Andrej. Ak tomu bolo tak, tak je to trochu iné."


Odporúčame

Najnovšie z klubu: Carolina Hurricanes

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

ProFutbal.sk