HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Bookmakeri dávajú Britom mizivú šancu
zdroj: foto jäzva

Bookmakeri dávajú Britom mizivú šancu

V poradí šiesty zápas v rámci A-skupiny majstrovstiev sveta dnes odohrajú slovenskí reprezentanti proti outsiderovi z Veľkej Británie.

Fanúšikovia i bookmakeri v tom majú jasno a večerný zápas v Steel aréne by mal priniesť suverénny triumf Slovákov.

Veľká Británia predstavuje nováčika majstrovstiev sveta a na svojom konte má zatiaľ päť prehier pri celkovom skóre 4:31. Len pre zaujímavosť, štyri góly strelil len samotný Matúš Sukeľ, ktorý je najlepším strelcom našej reprezentácie. 

Na víťazstvo Slovenska je tak vo Fortune najnižším možný kurz 1,01. Ak však máte chuť skúsiť prekvapenie, pri remíze získate za euro 50 a pri prehre dokonca 65 eur. 

Jasnými favoritmi dnešného dňa sú aj hráči USA proti Dánsku, Kanady proti Nemecku a Ruska proti Lotyšsku

http://lp.ifortuna.sk/ms-hokej-2019?utm_source=MDS&utm_medium=video&utm_content=50rfb&utm_term=DISP&utm_campaign=SPB_ACQ_MS_hokej_2019

Stávková spoločnosť Fortuna pôsobí v piatich krajinách Európy (Česko, Slovensko, Poľsko, Chorvátsko a Rumunsko) a je lídrom v segmente kurzového stávkovania v tomto regióne. Svojim klientom ponúka najširšiu ponuku stávkových príležitostí s tými najvýhodnejšími kurzami a s atraktívnymi vstupnými bonusmi. Fortuna sa výrazne venuje sponzoringovým aktivitám a je dlhoročným partnerom a podporovateľom slovenského športu. Viac na www.ifortuna.sk..

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Majstrovstvá sveta

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: MS 2019

Pozri viac

ProFutbal.sk