HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Chára vyslal odkaz fanúšikom - vrátime sa!
zdroj: foto TASR-AP

Chára vyslal odkaz fanúšikom - vrátime sa!

Odhodlanie Zdena Cháru pomôcť svojmu tímu napriek zlomenej sánke patrilo medzi najväčšie príbehy finálovej série Stanleyho pohára 2019.

Nezlomný slovenský kapitán Bostonu Bruins sa so svojimi spoluhráčmi napokon musel skloniť pred súperom zo St. Louis, no teraz vyslal cez sociálnu sieť jasný signál - my sa vrátime!

"Prešlo len pár dní, ale stále cítim obrovskú podporu a aplauz fanúšikov, " píše Chára na istagrame. "Vedel som, že máme najlepších fanúšikov na svete, ale nikdy som si neuvedomil, akí špeciálni a obdivuhodní ste. Až do momentu, keď som stál pred vami na ľade pred piatym zápasom. Bola to neuveriteľná skúsenosť, silný prejav podpory. Bojoval som so slzami v očiach a je pre mňa cťou byť Bostončanom. Ako tím sme bohužiaľ nesplnili náš spoločný cieľ, ale napriek tomu som hrdý. Táto skupina hráčov a trénerov bola špeciálna. Nedokážem popísať, koľkokrát sme sa dokázali vyrovnať s výzvami a zvládať ich. Verili sme v tvrdú prácu. Všetci sme si boli rovní a rešpektovali sa. Verili sme si a milovali sme hru pre túto komunitu. Z mene celého tímu ďakujem fanúšikom z celého srdca za silnú podporu. Bez vás by sme takto ďaleko neboli. My sa vrátime!"

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Boston Bruins

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

ProFutbal.sk