Hokej.sk Hokej.sk

Chutný ťah majstrovských baranov. Majú svoju vlastnú zmrzlinu
zdroj: hc05.sk

Chutný ťah majstrovských baranov. Majú svoju vlastnú zmrzlinu

Hokej v Banskej Bystrici vymýšľa niekedy netradičné ťahy, aby sa svojim fanúšikom pripomenul. Trojnásobný majster Tipsport ligy prišiel s osviežujúcim marketingovým ťahom, ktorým má podporiť aj svoju mládež. V centre mesta začali "barani" predávať svoju vlastnú zmrzlinu.

Počas leta neodmysliteľný chladený pokrm má čiernu farbu s červenými posýpkami. Je totiž zložená z vanilkového základu a čierneho aktívneho uhlia. Vyložená je spolu s dvomi červenými kornútmi, ktoré majú pripomínať baranie rohy. Podľa prvých reakcií Banskobystričanov má hokejová zmrzlina horkastú príchuť, avšak napriek tomu je chutná. Každý predaný kopček má navyše pomôcť desiatimi centami na rozvoj hokejovej mládeže u červeno-bielych.

"Myšlienka nás zaujala najmä preto, že prakticky všetci pracovníci sme Bystričania. Ja sám som fanúšikom hokeja a pokiaľ je tu možnosť podporiť svojou troškou bystrickú mládež, tak vidím v tom výbornú príležitosť. Mládež je veľmi dôležitá, veríme, že z nich vyrastú ďalší možní majstri našej súťaže," povedal majiteľ zmrzlinovej prevádzky Jakub Čako. Citoval ho oficiálny web "baranov".

Pre trojnásobného slovenského šampióna tento chutný zmrzlinový ťah nebude jediný. "Príprava zmrzliny vychádza z konceptu, ktorý chceme aplikovať počas celej sezóny. V rôznych partnerských prevádzkach budeme mať svoje produkty a výrobky. Už teraz sa ľudia môžu tešiť na hamburger či iné dobroty po celom meste," prezradil k tomuto projektu marketingový a eventový manažér HC'05 Andrej Sliacky pre TV Hronka.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Banská Bystrica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

ProFutbal.sk