HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Maroona kritika nerozhodila, do pohára naložil cereálie a ravioli
zdroj:

Maroona kritika nerozhodila, do pohára naložil cereálie a ravioli

Popredný zámorský žurnalista Ken Campbell nedávno kritizoval hráča St. Louis Blues Robbyho Fabbriho, ktorý nechal svojich psov konzumovať z misy Stanleyho pohára špagety a mäsové guľky. Upozornil, že hráči pracujú veľmi tvrdo, aby získali túto trofej a mali by sa k nej preto správať s väčším rešpektom. Pohár totiž nie je miska pre psov.

Takáto kritika však zjavne nerozhodila Pata Maroona. To, že zo Stanleyho pohára jedli psy, mu očividne neprekáža. On sám si z neho totiž spoločne so synom Anthonym doprial škoricové cereálie a neskôr aj ravioli.

Po domácich raňajkách predstavoval vrchol dňa obed v známej talianskej reštaurácii v centre mesta. Maroon si tam pozval okrem iných hostí aj 11-ročnú fanúšičku Lailu Andersonovú, ktorá sa stala počas sezóny symbolom odhodlanosti Blues.

Laila trpí extrémne zriedkavou chorobou imunity, ktorú má na celom svete iba pätnásť ďalších detí. Už počas sezóny ju v nemocnici navštívilo viacero hráčov Blues a ona sa neskôr objavila viackrát na zápasoch St. Louis. Po siedmom súboji v Bostone oslavovala s tímom spoločne na ľade. 


Odporúčame

Najnovšie z klubu: St. Louis Blues

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

ProFutbal.sk