HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Chytí sa Skalica na ľade ambiciózneho nováčika?
zdroj: jäzva

Chytí sa Skalica na ľade ambiciózneho nováčika?

Po utorkovom víťazstve Spišskej Novej Vsi na ľade slovenskej osemnástky v Piešťanoch, má dnes Slovenská hokejová liga na programe štyri stretnutia tretieho kola.

Zápas kola: Levice - Skalica
Favorit kola: Martin
Čierny kôň kola: Spišská Nová Ves
Otázka kola: Zaknihujú Topoľčany prvé body sezóny?

HK Gladiators Trnava - HK Martin - 17.30 h

Gladiátori vykročili do sezóny veľmi sympaticky. V domácom prostredí síce nedokázali vzdorovať silnej Bratislave, no vzápätí uspeli na ľade Skalice. Teraz ich čaká ďalší favorit. Martin zdolal Skalicu i Topoľčany, pričom ani raz neinkasoval viac ako gól. V minulej sezóne zvíťazili Turčania vo všetkých štyroch vzájomných zápasoch a favorit je jasný aj dnes.

Náš tip: 2

HK Levice - HK Skalica - 18.00 h

Záhoráci odštartovali sezónu veľmi zle a na domácom ľade podľahli Martinu i Trnave. Americký brankár Landon Trutt inkasoval osem gólov a Skalica nepripomína ten silný tím z predošlých rokov. Ukážu sa "králi" v lepšom svetle na ľade ambiciózneho nováčika? Levice zaknihovali po víťazstve 3:0 nad Považskou Bystricou deväťgólový debakel od Bratislavy. 

Náš tip: 1

MHK TSS GROUP Dubnica - HK 95 Považská Bystrica - 18.00 h

Dubničania sa dostali hneď v úvode sezóny do pohody víťazstvami nad Topoľčanmi a v Spišskej Novej Vsi. Panteri naopak na svoje prvé body čakajú, keď neuspeli v Leviciach a ani doma proti Žiline. Všetko navráva tomu, že body zostanú doma. 

Náš tip: 1

HC Topoľčany - HK Spišská Nová Ves - 18.00 h 

Spišiaci sa na tento zápas naladili včerajším triumfom v Piešťanoch proti osemnástke, no teraz ich čaká výrazne skúsenejší súper. Topoľčany bude navyše poháňať túžba po prvých bodoch sezóny, veď v prvých dvoch kolách neuspeli v Dubnici a ani v Martine (v oboch prípadoch inkasovali štyri góly). Hostia sú naopak na klziskách súperov úspešní a okrem spomínanej osemnástky uspeli aj v Žiline. Doma naopak pukli s Dubnicou.

Náš tip: 1X

Odporúčame

Najnovšie z ligy: SHL

Pozri viac

ProFutbal.sk