HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Perry a Carter rozšírili klub tisíckarov, nechýbali dojemné momenty
zdroj: TASR/AP

Perry a Carter rozšírili klub tisíckarov, nechýbali dojemné momenty

Klub hráčov s tisíckou štartov v NHL má ďalších dvoch nových členov.

Tridsaťštyriročný Corey Perry bol v roku 2003 draftovaný Anaheimom a v drese "káčerov" odohral drvivú väčšinu kariéry. Svoje veľké jubileum však oslávil ako hráč Dallasu Stars. Do Texasu prestúpil toto leto a ide len o jeho druhý klub v profilige.

Svoj jubilejný zápas odohral Perry už 13. novembra v Calgary, no slávnosť v spoločnosti svojich rodičov, manželky Blakeny, syna Griffina a brata A.J. absolvoval až pred súbojom proti Chicagu. Kvety pre jeho rodinných príslušníkov odovzdali spoluhráči Tyler Seguin a Andrew Cogliano. 

Samotný Perry obdržal viacero pamätných darčekov, vrátane striebornej hokejky a špeciálnej plakety. Špeciálnou prémiou je golfový trip pre celú jeho rodinu do Oregonu. Blahoprajný odkaz mu pripravil aj jeho bývalý dlhoročný spoluhráč z Ducks Ryan Getzlaf. zdroj: nhl.com

V klube tisíc je už aj Jeff Carter. Pri príležitosti jubilea mu pred zápasom Los Angeles Kings proti Edmontonu Oilers zablahoželal prezident Kings Luc Robitaille a spoločnosť na ľade mu robili aj generálny manažér Rob Blake a legendárny Shane Doan. 

Najmilším hosťom ceremoniálu však bol 9-týždňový psík Birdie, ktorý pochádza z psieho útulku vo Wags. Práve tento útulok totiž Carter s manželkou Megan aktívne podporujú.

Podobne ako Perry, aj Carter obdržal striebornú hokejku.


zdroj: nhl.com

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Dallas

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

ProFutbal.sk