Hokej.sk Hokej.sk

Výpredaj na Liptove
zdroj: foto jäzva

Výpredaj na Liptove

Hokejisti z Liptovského Mikuláša ukončia podľa všetkého základnú časť na poslednom mieste a v klube tak nastal veľký výpredaj. Po Martinovi Kriškovi a Jakubovi Sukeľovi opúšťajú šatňu MHK 32 ďalší hráči.

Marcel Petran a Mário Kurali sa počas prebiehajúcej reprezentačnej prestávky pripojili k HKM Zvolen a ako ďalej informuje klubový wer Liptákov, dvojičky Richard a Róbert Hunovci zakotvili v neďalekom Poprade. Opačným smerom si to naopak namierili Jakub Nespala a Tomáš Božoň.

Z Detvy sa na Liptov vracia brankár Matej Bátory, no pod Poľanu smeruje ruský gólman Alexander Zalivin.

„Prvotné kontakty od klubov so záujmom o našich hráčov nastali už skôr. Ja som všetkým odkázal, aby sa dohodli najprv s hráčmi a potom budeme hľadať cestu ich pôsobenia v daných kluboch. Záujem je ešte o viacerých hráčov. Uvidíme, ako sa vyvinie situácia okolo nich. Teší nás, že aj napriek nie práve vydarenému ročníku, je o našich jednotlivcov záujem v kluboch po celom Slovenku. My nebudeme brániť ich hosťovaniu, ak nájdeme reč aj s kompetentnými ľuďmi. Po konci prestupového termínu nás predsalen čakajú ešte dva zápasy. Musíme preto všetko podrobne zvážiť. Chápem však chlapcov, že chcú zabojovať o titul v Extralige, či víťazstvo v Slovenskej hokejovej lige," cituje oficiálny web Liptákov generálneho manažéra Milana Čankyho.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Liptovský Mikuláš

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk