Hokej.sk Hokej.sk

Unikátny spôsob pomoci klubu - v Poprade chcú vypredať štadión
zdroj:

Unikátny spôsob pomoci klubu - v Poprade chcú vypredať štadión

Ako sme vás nedávno informovali, riaditeľ HK Poprad Ľudovít Jurínyi má obavy o ďalšie fungovanie klubov Tipsport ligy. Po predčasnom ukončení sezóny sa totiž ocitnú vo veľkých finančných problémoch. 

V Poprade však pristúpili k problému kreatívne a z radov fanúšikov vzišla jedinečná iniciatíva, ktorej cieľom je pomôcť klubu v neľahkom období.

"V minulosti sme 6-krát vypredali zimný štadión a iniciatíva sa chce o to pokúsiť ešte raz, hoci sezóna oficiálne skončila. Je tak možné urobiť symbolicky kúpou virtuálnej vstupenky minimálnou čiastkou v hodnote 7,50 € na transparentný účet HK Poprad. Táto suma odzrkadľuje hodnotu vstupenky v nadstavbovej časti najvyššej hokejovej súťaže v našom klube," píše sa na oficiálnej stránke klubu.

Fanúšikovia Popradu môžu prispieť na účet IBAN SK77 0900 0000 0051 6473 5487. V poznámke platby (správa príjemcu) uvedú  “sponzorský dar – Meno Priezvisko” a následne je treba odoslať e-mail na adresu office@hkpoprad.sk kvôli správnemu priradeniu platby.

"Na základe uvedeného vám vystavíme špeciálnu vstupenku s priradeným jedinečným číslom podľa poradia platieb. Vstupenka vám bude zaslaná e-mailom a v priebehu mesiaca apríl bude po predchádzajúcom kontaktovaní fyzicky vydávaná na sekretariáte HK Poprad. Vypredajme spolu zimný štadión. Vami kúpená vstupenka bude mať v konečnom dôsledku v budúcnosti vyššiu hodnotu, než si myslíte. Vďaka nej môžete pomôcť vášmu obľúbenému klubu a my vám za to v mene všetkých členov HK Poprad ďakujeme," dodáva hkpoprad.sk.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Poprad

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

ProFutbal.sk