HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Hokejista Stanislav Jasečko sa oženil

Hokejista Stanislav Jasečko v sobotu prestúpil do stavu manželského. Svadobný obrad, počas ktorého si povedal áno so svojou vyvolenou Hankou Lengyelovou, sa uskutočnil o 15.30 h v rímsko-katolíckom kostole v Spišskej Novej Vsi. Dvadsaťdeväťročný Jasečko

{+r315}Hokejista Stanislav Jasečko v sobotu prestúpil do stavu manželského. Svadobný obrad, počas ktorého si povedal áno so svojou vyvolenou Hankou Lengyelovou, sa uskutočnil o 15.30 h v rímsko-katolíckom kostole v Spišskej Novej Vsi. Dvadsaťdeväťročný Jasečko sa so svojou manželkou spoznal počas pôsobenia v Českých Budějoviciach. Mimochodom, H. Lengyelová je sestrou futbalistu a bývalého hráča Sparty Praha Romana Lengyela, ktorý v súčasnosti oblieka dres českých Teplíc.

Nekompromisný obranca Jasečko, ktorý začínal s hokejom v Spišskej Novej Vsi, odohral v reprezentačnom drese s dvojkrížom 127 stretnutí. V roku 2000 bol členom strieborného tímu z MS v Petrohrade. V minulosti pôsobil aj v Poprade, americkom tíme IHL Grand-Rapids Griffins a Českých Budějoviciach. V uplynulej sezóne sa najprv predstavil v tíme fínskeho klubu Assät Pori a dokončil ju vo švédskom HV 71 Jönköping. Aktuálne podpísal ročnú zmluvu s ruským Neftochimikom Nižnekamsk. "Už 20. júna odlietam do Ruska a s manželkou sa uvidím asi až v novembri, keď Nižnekamsk príde na regeneračné sústredenie do Piešťan. Za tých desať mesiacov budeme spolu možno tri-štyrikrát," povedal v tejto súvislosti S. Jasečko.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Lotyšsko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

ProFutbal.sk