HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapase ...

BRATISLAVA 20. marca (SITA) - Súhrn hlasov hokejovej extraligy - štvrťfinálových play off zápasov:

HK 32 Liptovský Mikuláš - VSŽ Košice 1:5 (0:1, 0:3, 1:1), na zápasy 1:1
Peter MIkula (asistent LM):" Myslím si, že sme prehrali dnes zaslúžene, no výsledok mohol byť aj úplne iný. Keď sme prehrávali v I. tretine 0:1, mal tri stopercentné gólové šance náš Ryšánek, no nedal ani jeden gól. V II. tretine spravili naši hráči viacero chýb, ktoré súper potrestal. Prehra je zaslúžená, ale ešte nič nie je rozhodnuté."
Ján Selvek (tréner Košíc): "Každý hráč zabojoval od prvej do poslednej minúty, čiže som s ich výkonom spokojný. Na súpera sme sa dobre pripravili. Po piatkovej prehre sme mali dnes predpoludním pohovory s hráčmi a tí sa večer zhostili svojej úlohy. Vyhrali sme celkom zaslúžene a teraz hráme dvakrát doma a všetko máme vo vlastných rukách."

Slovan Harvard Bratislava - VTJ Spišská Nová Ves 3:1 (1:1, 1:0, 1:0), na zápasy 2:0
Ernest Bokroš (tréner Slovana): "Mrzí ma takýto prístup našich hráčov. Zaváhania nás môžu stáť veľa. Niektorí hráči by sa mali zamyslieť a brať si príklad z hry Zdena Cígera. V Spišskej Novej Vsi nastúpime v nezmenenej zostave."
Milan Skokan (tréner S. N. Vsi): "Slovan vyhral zaslúžene. Po dobrom odpočinku sme zahrali lepšie, vykrývali stredné pásmo a Slovanistov sme nepustili do tlaku. V domácom prostredí nás budú hnať diváci a pokúsime sa Slovanu znepríjemniť postup."

štvrťfinále play off - 2. zápas
HK 36 Skalica - ŠKP Poprad 4:2 (1:1, 1:1, 2:0), na zápasy 2:0
Bedřich Brunclík (tréner Poprade): "Včera nás rozhodca zavraždil prvý raz, dnes nás zavraždil po druhý raz.
Svatopluk Kosík (Skalica): "V dramatickom zápase dobrej úrovne sme dostali v I. i II. tretine góly v posledných minútach. V III. sme rozhodli zápas až v samotnom závere proti agresívnemu Kučerovi sme ťažko nachádzali protizbraň. Opäť nás podržal brankár Rybár. Poďakovanie patrí divákom, ktorí nás hnali k vytúženému víťazstvu."

Dukla Trenčín - HKM Zvolen 3:4 (2:0, 1:1, 0:2, - 0:0, 0:1)
Ján Faith (tréner Trenčína): "Tak dobre rozohratý zápas ako sme mali dnes za stavu 3:0 asi nikto nečakal. Čo však nasledovalo po tom, môžem nazvať iba hokejovou tragédiou. Naši hráči začali robiť chyby a 4 sekundy pred koncom inkasovali vyrovnávajúci gól."
Ján Jaško (tréner Zvolena): "Dnes sme začali stretnutie akosi ospalo, čo sa prejavilo aj na skóre. Po našom znížení na 3:1 sme sa pozviechali a v tretej tretine sme vrhli všetky sily na zvrátenie výsledku, naša usilovná práca bola korunovaná vyrovnávajúcim gólom 4 sekundy pred koncom. V predĺžení sme opäť mali šťastie."

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk