HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapase ...

BRATISLAVA 23. marca (SITA) - Súhrn hlasov utorkových zápasov hokejovej West extraligy, štvrťfinále play off - tretie zápasy:


ŠKP Poprad - HK 36 Skalica 3:4
Bedřich Brunclík, tréner Popradu: "V prvých dvoch tretinách sme boli jasne lepším celkom. Dvojgólový náskok mal stačiť. V poslednej tretine sme spravili jednu obrovskú hrúbku a už sme sa z toho nespamätali.
Dušan Žiška, tréner Skalice: "Trocha sme zmenili náš herný systém. Boli sme ešte opatrnejší ako v domácom prostredí. Prekvapilo ma , že sme boli nedôrazní v koncovke . Po dohovore v tretej tretine sa to zmenilo. V predĺžení je to už hop alebo trop a dnes nám to vyšlo.


HKM Zvolen - Dukla Trenčín 3:2
Ján Faith, tréner Trenčína: "Zápas sme mohli opäť vyhrať, ale za nerozhodného stavu sme opäť nedali gól. Som spokojný s výkonom svojich zverencov, žiaľ po tretíkrát sme boli nešťastní, lebo zase stálo šťastie na strane Zvolena. Musím hráčom za výkon poďakovať a zároveň gratulujem súperovi k postupu do finále."
Ján Jaško, tréner Zvolena: "Na zápas sme nastupovali s tým, že ho rozhodneme dnes. Nemenili sme našu taktiku. Znovu sme hrali agresívny, celoplošný hokej celých 60 minút. Prílišná nervozita zväzovala hráčom ruky a nohy, zaskočil nás gól v 1. minúte a extempóre v II. tretine, ale musím opakovať, že kolektívny duch a sila mužstva je práve v tom, že v najťažších chvíľach sa vie zomknúť a vyjadriť na ľade. Šťastie trikrát za sebou je veľký úspech."


VTJ Spišská Nová Ves - Slovan Harvard Bratislava 3:9
Milan Skokan: "Zápas ukázal vysoké kvality Slovana. Naši hráči v prvej a v druhej tretine ešte stačili držať krok. Dal som príležitosť aj mladým, ktorí ma svojim výkonom príjemne prekvapili. Slovanu blahoželám k postupu."
Ernest Bokroš: "Som rád, že sme zápas odohrali v slušnom tempe, nikto sa nezranil, čo je veľmi dôležité pred ďalšími bojmi. Príležitosť dostala aj štvrtá päťka, pretože rátam s nimi v semifinále."


VSŽ Košice - HK 32 Liptovský Mikuláš 3:2
Ján Selvek, tréner Košice: "Gól na 2:2 bol šťastný, rovnako ten na 3:2. V predĺžení sa však mohlo hrať pokojne na jednu bránku, na druhej strane mohla vystupovať baletka, aby zabavila divákov (po týchto slovách urazený tréner hostí Ján Hegyi opustil tlačovku, pozn. SITA)."
Ján Hegyi, tréner L. Mikuláša: "Musím povedať, že som spokojný s výkonom chlapcov, ktorí sú v mojich očiach hrdinami, bojovali až do poslednej chvíle. Nech mi však niekto vysvetlí ako je možné, že za bránkou zasvieti červené svetlo a rozhodca roztiahne ruky s tým, že sa ide opýtať či to bol gól. To je podľa mňa podvod."

Najnovšie z klubu: Slovensko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk