HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Martin - Košice 3:4

Slovenské Telekomunikácie extraliga - 12. kolo: MHC Martin - HC Košice 3:4 (0:0, 3:2, 0:2)

Slovenské Telekomunikácie extraliga - 12. kolo:

MHC Martin - HC Košice 3:4 (0:0, 3:2, 0:2)

Góly: 22. Riečičiar (Kotlárik, Kováčik), 25. Špirko (Michnáč), 32. Mahdalík (Pavel) - 37. Vorobel (Kristián), 40. Kledrowetz, 48. Nádašdi, 51. M. Ihnačák (Drotár)
bez zmien, vylúčení: 3:5 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jonák - Chromčík, Pavlovič, 3400 divákov

Zostavy:
Martin: Pisár - J. Kováčik, Stančok, Schneider, Česnek, Magdoško, Michnáč - Riečičiar, Lezo, Kotlárik - Špirko, M. Šimurda, R. Sýkora - M. Kováč, R. Paľov, Mahdalík - Pavel, J. Krišák, Beutel

Košice: Šimonovič - Kledrowetz, Vantroba, Šterbák, Vorobel, Nádašdi, P. Frühauf - Škovira, Kroták, Špilár - M. Ihnačák, Ľ. Sabol, Drotár - Kövér, Kmiť, K. KováčMartinčania trestuhodne pustili z rúk dobre rozbehnutý zápas. Vypracovali si v ňom v polovici trojgólové vedenie, ale po individuálnych chybách v defenzíve oň prišli. Knokautovaní hostia vstali z mŕtvych a získali tri body, s ktorými už nepočítali.

Hlasy trénerov:


Milan Hovorka (tréner Martina): "Zápas sme začali lepšie, mali sme prevahu, z ktorej pramenilo naše trojgólové vedenie. Hostia však dali dva kontaktné góly, ktoré ovplyvnili priebeh zápasu. Naše mladé mužstvo potom už nezvládlo tlak a po individuálnych chybách sme prišli o víťazstvo."

Róbert Spišák (tréner Košíc): "Nastúpili sme pod tlakom z dvoch prehratých stretnutí po sebe a tak to na ľade z našej strany aj vyzeralo. Vrátili sme sa na konci druhej tretiny do hry, potom sme začali hrať aktívnejšie a v záverečnej tretine sme už dominovali. Vďaka patrí hráčom, ktorí obrátili zápas proti dobre hrajúcemu súperovi."
Najnovšie z klubu: Liptovský Mikuláš

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 1. liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk