HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Vo finale su zatial iste dalsie 2 zapasy

Pre druhé finálové stretnutie by patril azda titul najlepší zápas tejto sezóny. Obe mužstvá predviedli hokej vysokej úrovne, čo určite podporil svojim výkonom aj český rozhodca Reithar. Zápas bol vzhľadom na napätý priebeh veľmi slušný (na 5 min + do konca bol vylúčený Hecl za faul na R. Puchera, keď sa korčuľa slovanistu nešťastne stretla s hlavou košičana a na ľade sa objavila krv). Tieto zápasy však určite možno smelo nazvať vyvrcholením súťaže.
Košičania dokázali v stretnutí po celý čas udávať gólový tón a nenechali hrať Slovan hru, ktorou sa belasí presadzovali po celú sezónu. Košičania však aj napriek tomu, že v priebehu sezóny nepredvádzali to, načo sme boli v ich podaní po minulé roky zvyknutý, v zápasoch playoff hrá toto mužstvo ako vymenené.
Svojim prístupom dokázali si vybojovať veľmi cenné víťazstvo na ľade Slovana. Zatiaľ však rozhodli iba o jednom - že v Košiciach uvidíme obe stretuntia (v utorok aj v stredu). Či bude v stredu jedno z mužstiev oslavovať titul je zatiaľ vo hviezdach, ale s prístupom aký mali Košičania k doterajším finálovým stretnutiam, majú k nemu snáď bližšie.

Najnovšie z klubu: Slovensko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk