HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Program pripravnych stretnuti extraligovych klubov

BRATISLAVA 27. júla (SITA) - Program prípravných stretnutí extraligových klubov:

Košice:
6. 8. Banská Bystrica (d), 10. 8. Nowy Targ (v), 11. 8. Nowy Targ (v), 13. 8. Michalovce (d), 16. 8. Havířov (v), 17. 8. Karviná (v), 19. 8. Třinec (v) ???, 24. 8. Banská Bystrica (v), 27. 8. Nowy Targ (d), 31. 8. S.N.Ves (v), 3. 9. Michalovce (v)

Slovan:
6. 8. Třinec (v), 12.-14. 8. Crystal Cup v Trenčíne (Slovan, Třinec, Zlín, Trenčín), 17. 8. České Budějovice (d), 24. 8. Vsetín (d), 27. 8. Třinec (d), 31. 8. Vsetín (v), 2. 9. Sparta (d)

Skalica:
30. 7. Znojmo (v), 3. 8. Žilina (d), 6. 8. Vítkovice, 11. 8. Trnava (v), 13. 8. Znojmo (d), 18. 8. České Budějovice (d), 20. 8. Vítkovice (d), 24. 8. Zlín (v), 27. 8. Rosice (d), 31. 8. Rosice (v)

Zvolen (v príprave sú dva tímy):
27. 7. výberové stretnutie "Modrý" - "Červený", 30. 7. výberové stretnutie "Modrý" - "Červený", 3. 8. Nowy Targ (d), Nitra (v), 6. 8. Prievidza (d), S.N.Ves (v), 8. 8. Voronež (Púchov), 9. 8. Martin (d), 10. 8. Poprad (d), Prievidza (v), 12. 8. Dunaujváros (d), 13. 8. S.N.Ves (d), Trnava (v), 15. 8. Voronež (d), 17. 8. Viedeň (v), Pov. Bystrica (v), 20. 8. Trnava (d), 21. 8. Pov. Bystrica (d), 24. 8. Nitra (d), Prešov (v), 26.-28. 8. Turnaj vo Zvolene, 27. 8. Banská Bystrica (v), 31. 8. Banská Bystrica (d), Poprad (v), 3. 9. Prešov (d), Martin (v)

Trenčín:
3. 8. Dubnica (v), 4. 8. Rozlúčkové stretnutie Ota Haščáka, 9. 8. L. Mikuláš (d), 12.-14. 8. Crystal Cup v Trenčíne (Slovan, Třinec, Zlín, Trenčín), 19.-21. 8. Turnaj vo Švédsku (TPS Turku, Nórsko, AIK Štokholm, Trenčín), 24. 8. Huddinge (v), 25. 8. Södertälje (v), 26. 8. HV 71 (v), 28. 8. Rögle (v), 3. 9. Vítkovice (v)

Liptovský Mikuláš:
3. 8. Poprad (d), 5. 8. Osvječim (v), 6. 8. Nowy Targ (v), 9. 8. Trenčín (v), 13. 8. Poprad (v), 17. 8. Osvječim (d), 24. 8. Nowy Targ (d), 26.-28. 8. Turnaj vo Zvolene, 31. 8. Žilina (v), 2. 9. Žilina (d)

Poprad:
30. 7. Spišská Nová Ves (v), 3. 8. L. Mikuláš (v), 5. 8. Martin (v), 10. 8. Zvolen (v), 13. 8. L. Mikuláš (d), 18.-20. 8. Tatranský pohár, 24. 8. S.N.Ves (d), 27. 8. Martin (d), 31. 8. Zvolen (d), 3. 9. ???

Spišská Nová Ves:
30. 7. Poprad (d), 6. 8. Zvolen (d), 10. 8. Prešov (d), 13. 8. Zvolen (v), 18.-20. Spišský pohár (Nowy Targ, Dunaujváros, Tivali Minsk, S.N.Ves), 24. 8. Poprad (v), 27. 8. Prešov (v), 30. 8. Košice (d)

Najnovšie z klubu: Žilina

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk