HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapase ...

BRATISLAVA 10. septembra (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po 2. kole hokejovej West extraligy:

VSŽ Košice - HK 36 Skalica 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
Peter Slanina (tréner Košíc): "V úvode sme vyprodukovali tri hrubé chyby, a opäť prehrávali. Neviem, či by sme nemali začínať zápas až od 11. min. Po dvojgólovom vedení súper zrejme hral trochu laxnejšie, dovolím si tvrdiť, že v druhej tretine sme boli lepším mužstvom."

Dušan Žiška (tréner Skalice): "Som si vedomý, že podľa skladieb tímov sme boli favoritom, ale som veľmi sklamaný profesorským prístupom našich hráčov, ich nezáujmom, laxnosťou. Optimisticky som sa pozeral na entuziazmus v hre mladíkov košického mužstva."


HK 32 Liptovský Mikuláš - VTJ Spišská Nová Ves 6:2 (1:1, 1:0, 4:1)
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "V prvých dvoch tretinách sme hrali kŕčovito, ťažko sme sa presadzovali proti zhustenej obrane súpera. Nakoniec sme v záverečnej tretine zabojovali a získali cenné body. Spokojný môžem byť len s výkonom v posledných desiatich minútach."

Vladimír Klinga (asistent trénera Sp. N. Vsi): "Bol to pre nás dosť krutý výsledok, myslím si, že súper nebol lepší až o štyri góly. Za stavu 2:2 sme ešte mali šance, ktoré sme však nepremenili. Dva góly z presiloviek nás však zlomili a rozhodli o konečnom výsledku."


Slovan Harvard Bratislava - Dukla Trenčín 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Ernest Bokroš (tréner Slovana Bratislava): "Bolo to kvalitné stretnutie, nielen Slovan ale aj Trenčín má svoju kvalitu. Niekto čaká, že Slovan bude stále víťaziť. Podobných stretnutí bude však viac. Budem spokojný aj keď vyhráme o gól. Za stavu 2:0 mali moji hráči štyri samostatné nájazdy. Ak by ich premenili, zápas by sa vyvíjal ináč. Trenčín hral dobre a obetavo. Slovan mal dobrú prvú tretinu, hluchú druhú a tá tretia bola zabezpečovacia."

Július Šupler (tréner Trenčína): "V stretnutí bolo viac dramatických momentov. Slovan má kvalitný káder a preto sme chceli eliminovať jeho silu. Hrali sme veľmi opatrne, čo Slovan v prvej tretine využil. V druhej tretine podali moji zverenci najlepší výkon a v tretej tretine sme siahali na bod."


HKM Zvolen - ŠKP Poprad 5:4 (1:3, 4:0, 0:1)
Ján Jaško (tréner Zvolena): "Vedel som, že prvý domáci zápas bude z našej strany trochu nervózny a to sa prejavilo v prvej tretine. Až v druhej mužstvo zahralo tak, ako sme soi predstavovali. V závere nastalo opäť uspokojenie a súper to takmer využil. "

Milan Jančuška (asistent trénera Popradu): "Dve tretiny sme boli lepším mužstvom. Škoda druhej tretiny, keď sme dostali tri góly v rýchlom slede. Zarážal nás výkon rozhodcu a vylúčeniam 4:9 sú dôkazom našej veľkej nespokojnosti. "

Najnovšie z klubu: Dallas

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk