HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapase ...

Extraliga - 5. kolo

BRATISLAVA 17. septembra (SITA) - Súhrn hlasov po piatkových zápasoch 5. kola hokejovej West extraligy:

Skalica - S. N. Ves 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
Hlasy:
Svatopluk Kosík (tréner Skalice): "Povinné víťazstvo našich chlapcov sa nerodilo ľahko, aj keď sme už v 30. sekunde viedli gólom Komínka. ťažko sme dobýjali aktívnu obranu hostí. V druhej tretine bol prístup z našej strany laxný, zaslúžene sme túto tretinu prehrali. Nedarili sa nám v tejto časti hry kombinácie. V poslednej tretine po čiastočnom umytí hláv hráčov v kabíne sme hru zrýchlili a zaslúžene dotiahli zápas do víťazného konca."

Ján Faith (tréner Sp. N. Vsi): "Zápas sme si prehrali na začiatkoch tretín. Výsledok 2:3 po druhej tretine bol pre nás priaznivý, ale vlastnými chybami sme sa oň napokon pripravili. Domáci si za päť gólov zaslúžili víťazstvo, ale s dnešnou Skalicou sme mohli uhrať lepší výsledok. To, že sme prišli v deň zápasu, nemohlo mať vplyv na priebeh a hru."

VŠZ Košice - HKM Zvolen 2:6 (2:2, 0:2, 0:2)
Hlasy:
Peter Slanina (tréner Košíc): "Súper vyhral zaslúžene, má vo svojom strede pár individualít, ktoré sa aj presadili. Prvá tretina bola najlepšia, no v jej závere sme dostali gól na 2:2, aký sa vidí raz za život. Po individuálnych chybách sme potom inkasovali tretí a štvrtý gól, v závere nám už chýbali sily."

Ján Jaško (tréner Zvolena): "Nechcel som, aby v mužstve vznikla atmosféra, že to bude ľahký zápas. Ambiciózny tím domácich nám narobil dosť starostí. Škoda, že postupom času mu dochádzali sily. Myslím škoda pre Košice, mohlo to byť zaujímavejšie."

Dukla Trenčín - HK 32 Liptovský Mikuláš 1:1 (0:0, 0:1, 1:0)
Hlasy:
Július Šupler (tréner Trenčína): "Súper hral vynikajúco, preto aj náš výkon vyznel tak, ako nakoniec vyznel. Inkasovaný gól nas zrazil na kolená a potom to stálo príliš veľa síl, aby sme skórovali aj my. Bod sme nakoniec získali a nie stratili. "

Ján Hedyi (tréner L. Mikuláša): "Podali sme kvalitný výkon a na nekvalitnom ľade sme si vypracovali aj dosť gólových príležitostí. Ďakujem hráčom za bojovnosť a nasadenie, výrazne nás podržal v rozhodujúcich momentoch brankár Križan. Remíza je spravodlivá, taktika ktorú sme na domácich zvolili, sa vyplatila a navyše v záverečných sekundách sme mohli pridať aj víťazný gól. "

ŠKP Poprad - Slovan Harvard Bratislava 4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
Hlasy:
Milan Jančuška (asistent trénera Popradu): "Podali sme vo všetkých radoch výborný výkon. Bola to úspešná rehabilitácia za naše vystúpenie v Spišskej Novej Vsi. Takýto výkon by sme chceli od hráčov vidieť v každom zápase."

Ernest Bokroš (tréner Slovana): "Domáci boli lepší v prvých dvoch tretinách. V tretej sme pridali, ale na zvrat to už nestačilo. Popradčania dali do hry celé srdce a to rozhodlo."

Najnovšie z klubu: Slovensko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk