HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 6. kola

BRATISLAVA 19. septembra (SITA) - Súhrn hlasov po nedeľňajších zápasoch 6. kola hokejovej West extraligy:

Slovan Bratislava - HKm Zvolen 3:5 (1:2, 2:2, 0:1)

Ernest Bokroš (tréner Slovana): "Chcem pogratulovať súperovi k víťazstvu. Samozrejme, prehra nás mrzí. Rozladil nás zápas s Košicami. Máme problémy s obranou, i dnes väčšina gólov padla po chybách neskúsených obrancov. Extraliga však beží ďalej, hrá sa ešte o veľa bodov. Nevieme, čím na nás vyrukuje Villach, ale veľké množstvo hráčov kanadského pôvodu nasvedčuje tomu, že s niečím podobným ako dnes Zvolen."

Ján Jaško (tréner Zvolena): "Dnes to bol z našej strany najlepší zápas sezóny. Musím pochváliť mužstvo za veľmi zodpovedný výkon. Ťažko niekoho vyzdvihnúť, dobre hral celý kolektív. Do zápasu sme nastupovali s cieľom hrať našu hru a zabodovať, čo sa nám podarilo. V zápase bolo veľa chýb, my sme ich urobili menej a to rozhodlo."


ŠKP Poprad - HK 36 Skalica 8:4 (4:0, 2:3, 2:1)

Milan Jančuška (asistent trénera ŠKP Poprad): "Spokojní môžeme byť iba s prvou tretinou a dvoma bodmi. Druhá a tretia tretina už neboli hokejovo príliš kvalitné, len sa dohrávalo. Góly do našej siete padli po zbytočných individuálnych chybách."

Dušan Žiška (tréner HK 36 Skalica): "O výsledku rozhodol náš nekoncentrovaný výkon v prvej tretine. Spokojní môžu byť popradskí díváci, pretože videli dosť gólov."


Liptovský Mikuláš - Košice 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)

Hlasy:
Ján Hegyi (tréner Liptovského Mikuláša): "Moji zverenci nehrali príliš zodpovedne, neodovzdali všetko na ľade a dve tretiny sme sa doslova trápili. Až v záverečnej tretine sme sa dokázali presadiť. Spokojný môžem byť aj s dvoma posilami do útoku Tomíkom a Bartánusom."

Peter Slanina (tréner Košíc): "Napriek tomu, že nám chýbali štyria hráči zo základnej zostavy podali sme dobrý výkon. Náš káder musíme v každom prípade doplniť, pretože nám chýbajú skúsenejší hráči. Za stavu 1:1 sme mali dve gólové príležitosti, ale nedokázali sme ich využiť. Myslím si, že ak by sme ich premenili, vývoj zápasu by bol iný.


HK VTJ Spišská Nová Ves - Dukla Trenčín 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

Ján Faith (tréner Spišskej Novej Vsi): "Hrali sme predovšetkým disciplinovane v obrane, pretože poslednom zápase sme robili chyby práve v nej. Aj keď Trenčín začal výborne, postupne sme hru vyrovnali a využili sme gólové príležitosti. Škoda gólu, ktorý sme inkasovali v poslednej tretine. Myslím si, že sme vyhrali zaslúžene."

Július Šupler (tréner Trenčína): "Bol to veľmi dobrý extraligový hokej. Nám patrila najmä prvá tretina, nevyužili sme však výborné gólové príležitosti. V druhej tretine sa presadili domáci útočníci po našich individuálnych chybách. Posledná tretina dokázala, že hokej hrať vieme, avšak domáci Kožuch bol mužom na svojom mieste."

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk