HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 8. kola

Košice - Poprad 0:1

Peter Slanina, tréner Košíc: "Začali sme zle, na začiatku sme urobili veľmi veľa chýb. Druhá a tretia tretina však boli vyrovnané. Nedokázali sme sa však presadiť strelecky. Za normálnych okolností, ak dostanete jediný gól mali by ste doma zvíťaziť."

Milan Jančuška, asistent trénera Popradu: "Naši chlapci podali dobrý výkon, bojovali, ale koncovka nám nevychádzala. Už v I. tretine sme mohli rozhodnúť o výsledku. Aj víťazstvo 1:0 berieme, sme spokojní."


Trenčín - Skalica 7:1

Július Šupler (tréner Trenčína): "Takýto výsledok si chlapci zaslúžili, pretože predviedli dôrazný výkon vo všetkých herných činnostiach. Gáborík ako najlepší strelec zápasu dokonale využil pomoc spoluhráčov a najmä neoceniteľné umenie Mira Šatana. V závere mohli hostia stav stretnutia skorigovať, ale výborný Murín im zlikvidoval štyri vyložené šance. Veľmi sme potrebovali takýto zápas. Teší ma, že aj mladí hráči sa dokážu zapracovať do mužstva.

Dušan Žiška (tréner Skalice): "V tomto stretnutí nám chýbalo to správne skalické srdce, ktoré doteraz rozhodovalo o výsledkoch. Hráči urobili obrovské chyby v obrannej činnosti a doplatili na slabý dôraz v koncovke."


Zvolen - S. N. Ves 6.3

Ján Jaško (tréner Zvolena): "Víťazstvo nás teší i keď sa zrodilo po tvrdom boji. Za stavu 1:2 sa mužstvo prebralo a náš tretí útok pretrhol streleckú smolu. Tím by však nemal zapnúť len v kritických okamihoch, ale hrať tak celý čas."

Vladimír Klinga (asistent trénera S. N. Vsi): "Proti spolufavoritovi extraligy sme vychádzali zo zabezpečenej obrany. Potrápili sme ho najmä v druhej tretine. Hráči chceli streliť za stavu 2:1 v náš prospech tretí gól, nedodržali taktické pokyny, čo skúsený súper využil. Zvolenčania však hrali u nás lepšie ako na domácom ľade."


Slovan - Liptovský Mikuláš 4:0

Ernest Bokroš (tréner Slovana): "Dnes sme nehrali pre divákov, ale vyložene na víťazstvo. Je pravdou, že naša hra nie je taká, akoby sme si predstavovali. Z našej hry sa vytratila predovšetkým ľahkosť.Jednoznačne sme chceli vyhrať. Chlapci podali dobrý výkon, ktorý podčiarkol svojim brankárskym umením Biegl. Chcem poďakovať vedeniu, že zatiaľ nepotrestal hráčov finančnými sankciami a divákom, že nás nevypískali. Verím, že sa naša hra bude postupne zlepšovať."

Ján Hegyi (tréner Liptovského Mikuláša): "Od úvodných minút sme hrali na štyri útoky, aby sme ušetrili sily na záver zápasu. Zápas sme však nezvládli najmä psychicky. Atmosfére podľahli najmä mladí hráči. Moji zverenci zaváhali v rozhodujúcich okamihoch, keď spravili dosť chýb."

Najnovšie z klubu: HK Skalica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk