HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 9. kola

BRATISLAVA 28. septembra (SITA) - Súhrn hlasov po stretnutí - 9. kolo West extraligy:

Trenčín - Slovan Bratislava 3:2
Július Šupler (Trenčín): "Odohrali sme náš najlepší zápas sezóny. Som rád, že sa k Mirovi Šatanovi pripojili aj ostatní hráči, zahrali s nasadením na hranici svojich schopností a zaslúžene vyhrali. Všetci musíme poďakovať Mirovi Šatanovi za jeho fantastický prístup vo všetkých troch zápasoch, ktoré v Trenčíne odohral."

Ernest Bokroš (Slovan): "Bolo to divácky pekné stretnutie so šťastným koncom pre domácich, ktoré obsahovalo všetky aspekty, ktoré chceme vidieť v našej extralige. Okrem I. tretiny, v ktorej sme dostali hlúpe góly, nemám čo hráčom vyčítať. Veľmi sa narobíme, kým dosiahneme nejaký gól a zatiaľ ich dávame veľmi málo. Domáci podali nadšený výkon, podporený výborným obecenstvom."


Skalica - Košice 3:2
Dušan Žiška (tréner Skalice):
"V dnešnom stretnutí sme mali nad oslabeným súperom hernú prevahu, z čoho plynulo množstvo šancí. Tie sme však nedokázali premeniť, v budúcnosti nás to môže veľmi mrzieť. Asi sa budeme musieť v tréningovom procese najviac zamerať na koncovku."

Peter Slanina (tréner Košíc):
"Ťažko sa hrá mužstvu v stretnutí, kde rozhodca zapíska, keď zakričia diváci. Dnes nás tak hlavný arbiter Marušin viackrát poškodil. V úvode sme hrali oslabení o dvoch hráčov, čo Skalica plne využila. Mali sme na to, aby sme tu uhrali aspoň bod. Remíza by bola spravodliváPoprad - Zvolen 0:4
Bedřich Brunclík, tréner Popradu: "Keď sme sa ráno dozvedeli, že nám píska ako hlavný rozhodca pán Vrábel, celé mužstvo zostalo v šoku a to malo aj vplyv na priebeh zápasu. Po športovej stránke Zvolen vyhral zaslúžene. To ho aj oprávňuje, aby bol aj na prvom mieste."

Ján Jaško, tréner Zvolena: "Chceli sme si predĺžiť sériu neporaziteľnosti. Myslím si, že po našom dobrom výkone sa nám to aj podarilo. Ja som tréner, k rozhodcom sa nevyjadrujem."


S. N. Ves - L. Mikuláš 2:2
Ján Faith (Sp.N. Ves): "Vyrovnaný zápas s veľmi dobrým výkonom Križana v bránke hostí. Zaslúžili sme si vyhrať, pretože samostatné nájazdy Ondova a Pacigu boli gólové. V danej situácii je aj bod pre nás dobrý."

Ján Hegyi (L. Mikuláš): "Chceli sme bodovať a remíza je spravodlivým vyjadrením zápasu. Vedeli sme čo nás v Spišskej Novej Vsi čaká, očakával som však väčší nápor domácich, ale tí hrali pod veľkým psychickým tlakom a o výsledku rozhodli individuálne chyby na oboch stranách."

Najnovšie z klubu: Buffalo

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk