HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po nedelnajsich zapasoch 11. kola hokejovej West extraligy

BRATISLAVA 3. októbra (SITA) - Súhrn hlasov po nedeľňajších zápasoch 11. kola hokejovej West extraligy:

HK 36 Skalica - HK VA 32 Liptovský Mikuláš 2:2 (1:1, 0:0,1:1)
Hlasy:
Svatopluk Kosík (tréner Skalice): "Po celý zápas sme nedokázali nič vymyslieť na obranu súpera a na dobre chytajúceho brankára hostí Križana. Momentálne sme v útlme a krátka prestávka nám príde vhod."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "V dramatickom zápase sme získali zaslúžene bod, trochu nás dostalo z tempa veľa vylúčených našich hráčov. Za stavu 2:2 sme umnou hrou uhrali na skalickej horúcej pôde bod."

ŠKP Poprad - HK VTJ Spišská Nová Ves 3:1 (2:0, 0:0,1:1)
Hlasy:
Milan Jancuška (asistent trénera ŠKP Poprad): "Bol to urputný boj, hralo sa viac bojovne ako pre oko diváka. Som rád, že dva body zostali doma, pretože sme Sp. Novej Vsi vrátili prehru z ich ľadu."
Vladimír Klinga (asistent trénera Sp. Nová Ves): "Chlapci podali v dnešnom stretnutí lepší výkon ako v tom minulom na Slovane. Som nahnevaný, pretože si myslím, že sme mohli získať v Poprade aspoň jeden bod za remízu. Dlho sme boli však bezzubý v útoku a navyše rozhodla aj naša nekoncentrovanosť na začiatku a v závere tretín."

Dukla Trenčín - HKm Zvolen 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
Hlasy:
Júliu Šupler (tréner Trenčína): "Chceli sme urobiť maximum pre víťazstvo a musím chlapcom poďakovať za to, že bojovali až do poslednej minúty. Aj za nepriaznivého stavu chceli moji zverenci uhrať lepší výsledok. Rozhodca by mal strážiť čistotu hry, ale dnes tomu tak celkom nebolo. Pri faule na Fabuša mal dostať Zvolenčan trest do konca zápasu. Celá táto nervozita vyvrcholila nedôstojným záverom stretnutia, keď sa strhla hromadná bitka a hostia odišli do šatne bez podania rúk. Za 20 rokov mojej kariéry sa mi nestalo, aby pri likvidačnom faule zozadu striedačka svojmu hráčovi zaň zatlieskala."
Ján Jaško (tréner HKm Zvolen): "S víťazstvom nad ambicióznym tímom Dukly sme spokojní. V prvej tretine to ešte napriek dvojgólovému náskoku nebolo herne z našej strany to pravé. V druhej časti hry sme Trenčanov pustili do väčšieho tlaku. O našom víťazstve rozhodol až gól Plavuchu hneď v úvode poslednej tretiny."

Slovan Harvard Bratislava - HC VSŽ Košice 4:4 (3:0,1:2, 0:2)
Hlasy:
Ernest Bokroš (tréner Slovana): "Naše trápenie pokračovalo i v dnešnom stretnutí. Nedarí sa nám hra, nestrieľame góly. Snáď iba prvá tretina znesie aké-také kritériá, od druhej časti hry sme hrali zle. Biegl si natiahol brušný sval. Mladý Kučera situáciu nezvládol, a tak sa musel Biegl do bránky vrátiť."
Jozef Lukáč (asistent trénera Košíc): "Bod získaný v Bratislave proti mužstvu s najlepším kádrom je pre nás veľmi vzácny. Pricestovali sme s obranou taktikou, ktorá nakoniec slávila úspech. Musíme si šetriť starších a skúsenejších hráčov, preto sme za stavu 3:0 pre Slovan, keď to vyzeralo už beznádejne, stiahli Božíka."

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk