HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 12. kola

BRATISLAVA 8. októbra (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po stretnutiach 12. kola hokejovej West extraligy:

VTJ Spišská Nová Ves - HK 36 Skalica 2:2

Vladimír Klinga (asistent trénera S. N. Vsi): "Zle rozohratý zápas z našej strany a slabá prvá tretina posadila hostí do sedla. Po menšom dohovore a preskupení formácii sa herný prejav mužstva zlepšil, ešteže Kožuch nás podržal. V danej situácii berieme napokon aj bod."

Dušan Žiška (tréner Skalice): "Z horúceho spišského ľadu si odvážame bod, napriek tomu nemôžem byť spokojný. Zahodiť také množstvo gólových príležitostí, ako sa podarilo nám, je trestuhodné. Bola to hra Skalice proti Kožuchovi."

HK 32 Liptovský Mikuláš - Dukla Trenčín 5:2

Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Diváci videli zaujímavý zápas s množstvom agresívnych súbojov. Podržal nás dobrým výkonom brankár Križan. Boli sme dôraznejší v koncovke, myslím si, že rozhodujúcim momentom zápasu bol náš štvrtý gól, ktorý rozhodol o zaslúženom víťazstve Mikuláša."

Dušan Gregor (asistent trénera Trenčína): "Domáci nás predčili v dôraze a
nasadení. My sme nedokázali využiť vyložené šance v zlomových momentoch za stavu 0:1 a 1:1. O víťazstve Liptákov rozhodla ich úspešnejšia koncovka."

HKM Zvolen - VSŽ Košice 7:3

Ján Jaško (tréner Zvolena): "Rozdiel medzi prvým a posledným mužstvom tabuľky nebol príliš veľký. Košičania neprišli brániť a v niektorých momentoch bolo naše mužstvo zaskočené. Od druhej tretiny začal náš výkon gradovať a súper už nedokázal odpovedať na tlak, ktorý sme si vytvorili."

Peter Slanina (tréner Košíc): "Priebeh nezodpovedal tomu, že hrá prvý s posledným. Domáci strelili väčšinu gólov po našich kardinálnych chybách v obrane. Ak by sme ich neurobili, skóre by bolo na vážkach až do konca."

Slovan Bratislava - ŠKP Poprad 3:3

Ernest Bokroš (tréner Slovana): "Samozrejme, že nie som spokojný. Doma strácame príliš veľa bodov. Dnes to bol skôr boj, ako hokej. Aj naďalej sa trápime. V našej hre mi chýbajú kombinácie, dávame vyzreté a naopak dostávame nešťastné góly."

Milan Jančuška (asistent trénera Popradu): "Sme radi, že sme uhrali bod. Počítali sme s tým, že Slovan má v nohách ťažký zápas vo Vsetíne. Chlapci ma svojou hrou potešili. Dôsledne sme pokrývali stredné pásmo a neustálym napádaním sme nedovolili súperovi presne rozohrať."

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk