HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 13. kola

BRATISLAVA 10. októbra (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po stretnutiach 13. kola hokejovej West extraligy:

VSŽ Košice - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
Peter Slanina (tréner Košíc): "Zaslúžili sme si aspoň bod. Mali sme viac gólových príležitostí, častejšie puk na hokejkách. Dostali sme však pomerne lacný prvý gól, tretí rozhodujúci v oslabení po prísnom vylúčení Buknu."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Nepodali sme oslnivý výkon a víťazstvo doslova vydreli. Vlastnou nedisciplinovanosťou v posledných piatich minútach, keď hrali domáci dvakrát presilovku piati proti trom sme sa mohli o výhru pripraviť sami."

Dukla Trenčín - VTJ Spišská Nová Ves 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Dušan Gregor (asistent Trenčína): "Stretnutie nevybočilo z ligového priemeru. Na rozdiel od kolegu zo súperovej strany si myslím, že sme boli predsa o ten gól lepší. V súčasnosti nás kvária zranenia, viac sa trápime a bojujeme ako hráme hokej."
V. Klinga (asistent Sp. N. Vsi): "Zápas bol iba priemernej úrovne a hoci mali domáci územnú i hernú prevahu, podľa mňa boli lepší iba v tom, že dali o ten jeden gól viac ako my. Dnes bol hlavný rozhodca určite tým slabším článkom."

HK 36 Skalica - ŠKP Poprad 5:1 (0:0, 2:1, 3:0)
Svatopluk Kosík (asistent trénera Skalice): "O kvalitný hokej sa pričinili obidve mužstvá. Naše hralo veľmi disciplinovane a hráči si plnili svoje úlohy. V poslednej tretine sme tromi peknými gólmi prikrášlili výsledok a naša víťazstvo je zaslúžené. S dvoma bodmi sme spokojní."
Dušan Žiška (tréner Skalice):"Zvíťazil kolektívny duch, disciplína a konečne sa nám darilo aj v koncovke. Spoľahlivo zachytal Hamerlík."
Milan Jančuška (asistent trénera Popradu): "Rozhodli naše hrubé individálne chyby. Zápas sa zlomil za stavu 3:1. V I. tretine sme mali obrovské šance, ktoré sme však nevyužili. V tretej už bolo o výsledku rozhodnuté a tak sme zápas iba dohrávali. Nemôžem byť spokojný s našim výkonom. Chýbala nám bojovnosť a srdnatosť."

HKM Zvolen - Slovan Bratislava 5:1 (0:0, 2:1, 3:1)
Ján Jaško (tréner Zvolena): "Sme nesmierne šťastní, že sa nám druhýkrát podarilo zdolať Slovan. Bolo to najmä zásluhou nášho nadšeného výkonu. Mali sme výborný vstup do druhej tretiny a ani zníženie nášho náskoku na rozdiel jedného gólu nemalo negatívny dopad na našu hru."
Ernest Bokroš (tréner Slovana): "Gratulujem súperovi k víťazstvu, bol lepší, mal väčšiu túžbu po víťazstve. My nie sme schopní premeniť ani tie najväčšie šance."

Najnovšie z klubu: Los Angeles

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk