HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 18. kola West Extraligy

BRATISLAVA 26. októbra (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 18. kola hokejovej West extraligy:

HC Košice - Slovan Bratislava 2:8
Hlasy:
Peter Slanina (tréner Košíc): "Prvá tretina bola z našej strany veľmi dobrá, dvakrát sme netrafili do prázdnej bránky. Nebyť toho, mohli sme viesť 3:0. V druhej tretine to už bol chaos a katastrofa. Mali sme šance, chceli sme rozhodnúť. Za nepriaznivého stavu sa každý pchal dopredu, pričom sme zabúdali na zadné dvierka."
Ernes Bokroš (tréner Slovana): "Bol to v poradí náš druhý zápas na Východe, po Spišskej sme sa stretli s ďalším mužstvom bojujúcim o záchranu, ktoré je nepochybne pod veľkým tlakom. Košice dnes začali dobre, my sme však tromi rýchlymi gólmi v druhej tretine rozhodli. Myslím si, že súper podal sympatický výkon."

VTJ Spišská Nová Ves - ŠKP Poprad 1:0
Hlasy:
Ján Faith (tréner S. N. Vsi): "Bol to veľmi ťažký zápas. Určite sme nehrali na 1:0, pretože v hokeji je to veľký risk. Potvrdilo sa však, že aj jedným gólom sa dá vyhrať, ale treba mať šťastie. Bol by som radšej, keby sme zvíťazili vyšším rozdielom, pretože šancí bolo dosť. Tie však mali aj hostia, a preto som maximálne spokojný s hrou aj výsledkom."
Bedřich Brunclík (tréner Popradu): "Videli sme vynikajúci extraligový hokej. Kto chce chodiť na balet alebo basketbal, nech chodí. Domáci hrali oduševnene, my sme za nimi však nezaostávali. Prehrali sme len preto, lebo sme nedokázali dať gól. Domáci jeden dali, takže vyhrali."

HKM Zvolen - Dukla Trenčín 5:3
Hlasy:
Ján Jaško (tréner Zvolena): "Očakávali sme ťažký boj aj preto, že sme odohrali cez víkend tri zápasy. Navyše aj súdržnosť mužstva bola narušená ochoreniami. V prvej tretine sme sa nevedeli dostať do tempa a mohla sa pre nás skončiť horšie. Od druhej sme však začali hrať tak, ako sme zvyknutí a práve vtedy sme zlomili Trenčanov."
Dušan Gregor (asistent trénera Trenčína): "Diváci videli jeden z kvalitnejších extraligových zápasov. My však opäť odchádzame naprázdno, aj keď sme hrali celkom dobre. Spôsobili to výpadky v našej hre, o ktorých sa budeme musieť s hráčmi pozhovárať."

HK 32 Liptovský Mikuláš - HK 36 Skalica 3:2
Hlasy:
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Bol to jeden z kvalitných a dramatických zápasov. Nepremenili sme viaceré šance a svojimi netaktickými počinmi v záverečnej tretine sme prenechali súperovi obranné pásmo, takže až do záveru sme sa báli vyrovnania. Som rád, že sme prerušili nepriaznivú sériu so Skalicou na domácom ľade."
Dušan Žiška (tréner Skalice): "Diváci videli zápas vynikajúcej úrovne. Deľba bodov by bola spravodlivejšia, ale v slovenskom hokeji žiaľ, už nevládnu ani peniaze, ale rozhodcovia..."

Najnovšie z klubu: Dánsko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk