HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 19. kola West Extraligy

BRATISLAVA 29. októbra (SITA) - Súhrn hlasov po piatkových zápasoch 19. kola hokejovej West extraligy:

VSŽ Košice - HKM Zvolen 3:8
Hlasy:
Peter Slanina (tréner Košíc): "Súper bol nad naše sily. Bol lepší v mikrosúbojoch a to rozhodlo."
Ján Jaško (tréner Zvolena): "V prvej tretine to bol vyrovnaný duel, šance sa striedali na jednej i druhej strane. Po prvej prestávke som chlapcom povedal pár slov, ktoré si zobrali k srdcu. Len jednu vec nepochopím, prečo za stavu 6:1 v náš prospech vypli. Mohlo sa nám to vypomstiť."

Trenčín - Liptovský Mikuláš 4:1
Hlasy:
Július Šupler (tréner Trenčína): "Z našej strany to bol dobrý výkon, teší ma, že sme sa vyvarovali niektorých taktických chýb z predchádzajúcich zápasov. Vytvorili sme si aj tlak, najmä v prvej tretine, o našom víťazstve však rozhodla až využitá presilovka za päťminútový trest Klepáča v druhej časti hry. Takticky i kombinačne kvalitný výkon podal náš prvý útok."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Hrali sme opatrnícky hokej s množstvom nepresností, ktoré súper umne využíval. Skóre ovplyvnilo prísne vylúčenie Klepáča a inkasované dva góly v našom oslabení definitívne rozhodli o víťazovi."

Skalica - Spišská Nová Ves 3:0
Hlasy:
Vladimír Klinga (asistent trénera Spišskej Novej Vsi): "Sme sklamaní z prístupu hráčov k dnešnému zápasu. Okrem brankára Kožucha nepodal nikto ďalší zodpovedný výkon. Bola to naša nemohúcnosť, nie smola. Bez gólov nemôžeme pomýšľať ani na bod, nie na dva. Chceli sme konečne v Skalici prelomiť smolu zo zápasov na ľade súpera, ale prístup hráčov nás sklamal."
Svatopluk Kosík (asistent trénera Skalice): "Z dôvodu zranenia viacerých hráčov sme hrali netradične na dve obranné formácie a štyri útoky. Sme spokojní so ziskom dvoch bodov a s tým, že štvrtý útok sa presadil strelecky a bol nebezpečím pre brankára Kožucha. Hral sa však hokej len priemernej úrovne."
Dušan Žiška (tréner Skalice): "V zápase priemernej úrovne dostali príležitosť všetci hráči zo striedačky. Potešilo ma, že štvrtý útok rozhodol zápas."

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk