HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 20. kola West Extraligy

BRATISLAVA 31. októbra (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po nedeľňajších zápasoch 20. kola hokejovej West extraligy:

Poprad - Skalica 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Hlasy:
Bedřich Brunclík (tréner Popradu): "Vyhrali sme dôležitý zápas. Myslím si, že po dobrom výkone aj zaslúžene. Skalica je celkom iné mužstvo ako pyšný Slovan. Mrzelo ma, že diváci po I. tretine pískali na svojich hráčov, ktorí ale bojovali, či dokonca aj dokázali zvrátiť výsledok."
Dušan Žiška (tréner Skalice): "Bol to pomerne vyrovnaný zápas, ale na oboch celkoch bolo vidno, že v tomto týždni to už bolo tretie stretnutie. Mrzí nás druhý gól po našej hrubej chybe."

HK 32 VA Liptovský Mikuláš - VSŽ Košice 6:1 (3:0, 3:1, 0:0)
Hlasy:
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Hrali sme v pohode, súper nám dal dosť priestoru na kombinácie, ktoré sa darili najmä prvej päťke. Bol to len priemerný zápas s množstvom šancí, z ktorých sme mohli využiť viac."
Jozef Lukáč (asistent trénera Košíc): "Jednoznačne som sklamaný výkonom aj prístupom hráčov. Takýmto štýlom sa nebojuje o záchranu v extralige. Hráči nie sú ochotní plniť pokyny trénerov."

Slovan Bratislava - HKM Zvolen 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
Hlasy:
Ernest Bokroš (tréner Slovana): "Z našej strany to bol veľmi slabý výkon. Môžem byť spokojný iba s desaťminútovkou v prvej tretine. Veľmi zle zahrala najmä obrana, z ktorej iba Višňovský odohral svoj štandard. Mali sme dosť príležitostí na zvrátenie výsledku, ale nevyužili sme ich. Musíme sa však rýchlo pozviechať a v utorok v EHL proti Magnitogorsku nastúpiť opäť v plnej sile."
Ján Jaško (tréner Zvolena): "Diváci videli veľmi dobrý zápas. Vyšiel nám úvod prvej tretiny, keď sme domácich zaskočili dvoma rýchlymi gólmi. Za rozhodujúci moment považujem chybu obrancu Babku, po ktorej sme strelili tretí gól. Taktiež bolo dôležité, že sa nám v druhej tretine podarilo prežiť všetky oslabenia bez ujmy. Vladislav Ševčenko hral na Kontinentálnom pohári v drese Sokola Kyjev bez platnej zmluvy a v pondelok sa rozhodne, či u nás zostane."

HK VTJ Spišská Nová Ves - Dukla Trenčín 0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
Hlasy:
Jan Faith (tréner S.N. Ves) : "Za posledných 180 minút sme strelili jeden šťastný gól, ktorý znamenal dva body. Keď hráči nedokážu dať gól, nemôžeme pomýšľať na body. To, čo nepremenil Rimmel, je už ukážkou z kategórie fantázie."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Herne bola naša druhá tretina najlepšia, v ktorej zmeny priniesli herný aj gólový efekt. Musím pochváliť všetkých hráčov za zodpovedný prístup k zápasu."

Najnovšie z klubu: Minnesota

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk