HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 21. kola West Extraligy

BRATISLAVA 4. novembra (SITA) - Súhrn hlasov po zápasoch 21. kola kola hokejovej West extraligy:

HC VSŽ Košice - VTJ Spišská Nová Ves 1:1
Hlasy:
Ján Selvek (tréner VSŽ Košice): "Škoda nešťastného gólu na 1:1, pretože Dragan chytal veľmi dobre. Bol to nervózny zápas, nakoniec sme spokojní aj s bodom. Ja ešte všetkých tých chlapcov nepoznám, preto musíme trénovať a trénovať, aby moji zverenci dostali do krvi herný systém."
Ján Faith (tréner S. N. Ves): "Obidve mužstvá hrali zo zabezpečenej obrany, každý totiž vie, o čo sa hrá. Padli iba dva góly a to kvôli nemohúcnosti strelcov, ale aj vďaka výborným výkonom brankárov. My sme možno o dva body prišli, keď sme nevyužili dvojminútovú presilovku piatich proti trom."

HK 36 Skalica - Slovan Bratislava 3:9 (0:1, 2:6, 1:2)
Hlasy:
Dušan Žiška (tréner Skalice): "Nastúpili sme trochu premotivovaní. Za prehru by som nevinil brankárov. Mužstvo otvorilo hru, preto taký vysoký výsledok. V obrane nastúpil Flašar zo Spišskej Novej Vsi, ktorý nám prišiel vypomôcť na mesiac kvôli veľkej maródke. Na výmenu išiel naopak T. Višňovský k Spišiakom. Počas reprezentačnej prestávky nás čaká kondičný mikrocyklus, pretože treba znovu nabiť batériu."
Svatopluk Kosík: (asistent trénera Skalice): "Po kvalitnej prvej tretine, keď hráči dodržali taktické pokyny, prišli nepochopiteľné chyby, ktoré skúsení hostia náležite využili. Víťazstvo Slovana je zaslúžené."
Ernest Bokroš (tréner Slovana): "Bolo to pre nás príjemné stretnutie, ale bol to len priemerný hokej. Eufória, ktorou je Skalica typická, nemala dnes také grády. Skalicu nepodržali brankári. Nám vyšlo v stretnutí všetko. Myslím si, že sme nehrali zle, a preto chcem odkázať domácemu publiku, ktoré sme rešpektovali ako jediné na Slovensku, že po dnešnom zápase stratili našu priazeň pre vulgárne pokrikovanie. V Skalici sme sa necítili zle, ale to, že rozhodca pozná pravidlá a píska objektívne neznamená, aby diváci takto reagovali.

Dukla Trenčín - ŠKP Poprad 5:1
Hlasy:
Július Šupler (tréner Trenčína): "Z našej strany to bol dobrý výkon. Cením si najmä prístup hráčov, ktorý v neľahkom stretnutí dokázali zvíťaziť nad kvalitným súperom. Stále nestrácame kontakt s prvou štvorkou v tabuľke a spokojný som aj s tým, že aj naši mladí hráči sa ukázali dnes v dobrom svetle."
Bedřich Brunclík (tréner Popradu): "V zápase rozhodlo to, že sme nesprávne reagovali na prísne vylúčenia našich hráčov zo strany hlavného rozhodcu. Vzhľadom na túto skutočnosť sme v oslabeniach nehrali dobre, pričom z piatich inkasovaných gólov strelil súper štyri v početnej prevahe. Domáci nás predčili v dôraze pri zakončovaní."

HKM Zvolen - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 6:4
Hlasy:
Ján Jaško (tréner Zvolena): "Ústrednou postavou zápasu bol Jaroslav Török, ktorý na seba zobral zodpovednosť pri neúčasti Voskára. Zápas by som hodnotil do vyššieho priemeru, v tretej tretine sa hral najlepší hokej."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláš): "Bol to dramatický zápas, hral sa otvorený hokej. Chyby v obrannom pásme nás stáli lepší výsledok. Sporné momenty pri druhom a treťom góle Töröka, keď boli hráči v bránkovisku, nebudem bližšie komentovať."

Najnovšie z klubu: Slovensko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk