HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 22. kola West Extraligy

Súhrn hlasov piatkových stretnutí 22. kola hokejovej extraligy:

Slovan Bratislava - Liptovský Mikuláš 7:2
František Hossa (tréner Slovana):
"Nie som spokojný s výkonom môjho mužstva v prvej tretine, chýbal mi aktívny pohyb, ktorým by sme zabránili hosťom rozvíjať ich kombinačnú hru. Po radikálnych zmenách v zostave sa výkon chlapcov zlepšil, od polovice zápasu sme kontrolovali jeho vývoj. V záverečnej časti hry sme sa nevyvarovali chýb v obrannej činnosti, budeme musieť na tom popracovať."
Ján Hegyi (tréner Liptovský Mikuláša):
"V prvej tretine sme podali taktický výkon, dobre sme korčuľovali, čím sme neposkytli Slovanu voľný priestor. Zápas sme prehrali najmä kvôli ustráchanosti a chybám v tretej tretine. Križan sa vrátil zo zájazdu reprezentačného B-tímu so zranenou rukou a dnes oddychoval. S výkonom jeho náhradníka Svatého som bol spokojný, pochytal niekoľko vyložených šancí a napriek siedmym gólom podržal mužstvo."

Trenčín - Skalica 2:2
Július Šupler (tréner Trenčína): "V prvých dvoch tretinách sme mali platonický tlak a hoci sme si vypracovali aj niekoľko šancí, pri ich zakončovaní nám chýbal dôraz, vtip a chladnokrvnosť, čo zapríčinilo stratu bodu. Až v posledných desiatich minútach po vyrovnaní na 2:2 sme si vytvorili silnejší nápor, ktorý sme však nevyužili a nakoniec je remíza vlastne naším úspechom."
Dušan Žiška (tréner Skalice): "Podali sme iba priemerný výkon, pochváliť môžem len brankára Lipovského. Pokrivkávala naša defenzíva a hoci nám iba priemerne hrajúci domáci ponúkli stopercentné šance v samostatných nájazdoch, na našu škodu sme ich nedokázali premeniť. Remíza zodpovedá priebehu stretnutia."

Košice - Poprad 4:3
Ján Selvek (tréner Košíc): "Spokojný som s výkonom brankára Dragana, bojovnosťou a dvoma bodmi. Z našej strany to od hokeja malo ešte niekedy veľmi ďaleko."
Milan Jančuška (asistent trénera Popradu): "V prvých dvoch tretinách sme podali zlý výkon, prístup hráčov bol príliš profesorský, bez dôrazu v súbojoch a koncovke. Trochu sa to zlepšilo v poslednej dvadsaťminútovke, ale na body to nestačilo. Musím vysloviť nespokojnosť s niektorými jednotlivcami."

Najnovšie z klubu: Slovensko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk