HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 23. kola West Extraligy

BRATISLAVA 21. novembra (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 23. kola hokejovej West extraligy:

ŠKP Poprad - HKM Zvolen 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
Hlasy:
Bedřich Brunclík (tréner Popradu): "Myslím si, že sme vôbec nehrali zle. Mali sme dostatok šancí, ktoré sme nevyužili. Súper nás naopak zlomil dvoma zlepenými gólmi. Súper bol lepší, zaslúžene tróni na čele tabuľky."
Branislav Šajban (asistent trénera Zvolena): "Na zápas sme sa pripravovali zodpovedne, vedeli sme, že Poprad po zaváhaní v Košiciach bude hrať s maximálnym nasadením. Rozhodlo tri naše góly v druhej tretine. V závere sme už len dohrávali, čaká nás totiž náročný turnaj v Plzni."

VTJ Spišská Nová Ves - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 0:1
Hlasy:
Ján Faith (tréner Sp. N. Vsi): "Hrubá chyba Misála a Saloňa, ktorej predchádzala čistá gólová šanca prvého menovaného, rozhodla o výsledku stretnutia. Na bod sme mali, avšak konečne musíme začať strieľať góly."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Boli sme hokejovejší a víťazstvo o jeden gól sme si zaslúžili. Musím chlapcom poďakovať za dôsledný prístup do posledného hvizdu rozhodcu."

HK 36 Skalica - VSŽ Košice 4:2 (3:1, 0:0, 1:1)
Hlasy:
Dušan Žiška (tréner Skalice): "Vo veľmi dôležitom stretnutí je domáce víťazstvo nad konsolidovanými Košicami cenné. Teší nás vysoký štandard výkonnosti Lipovského v bráne."
Svatopluk Kosík (asistent trénera Skalice): "V priemernom zápase bolo pre nás dôležité najmä víťazstvo, ktoré sa však nerodilo ľahko. Košice boli nepríjemným súperom, ktorým zachytal veľmi dobre striedajúci Klempa. I nás však podržal brankár Lipovský."
Milan Staš (asistent trénera Košíc): "Dobre rozohraný zápas sme taktickými chybami prehrali sami. Nepokryli sme hráčov a nevyužili sme šance."

Dukla Trenčín - Slovan Bratislava 0:0
Hlasy:
Dušan Gregor (asistent trénera Trenčína): "Z našej strany hodnotíme tento zápas pozitívne, pretože s bodom i s predvedenou hrou sme spokojní. Ďakujem hráčom za výkon, ktorý podali i za väčší osobný vklad ako v predchádzajúcom zápase so Skalicou. Remíza je spravodlivá."
František Hossa (tréner Slovana): "Prišli sme do Trenčína s úmyslom uhrať dobrý výsledok, čo sa nám nakoniec aj podarilo. Prevládala defenzíva nad ofenzívou, hoci si oba celky vypracovali dosť šancí na zakončenie. My sa musíme postupnými krokmi dostávať z vnútorných herných problémov. Aj z tohto pohľadu som s bodom spokojný a remízu hodnotím ako spravodlivú."

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk