HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zapasoch 24. kola West Extraligy

HC VSŽ Košice - Dukla Trenčín 3:3 (1:0, 0:0, 2:3)

Hlasy:
Milan Staš (asistent trénera): "Snažili sme sa eliminovať trenčiansku korčuliarsku vyspelosť v strednom pásme, čo sa nám dve tretiny darilo. Trikrát sme dnes netrafili do prázdnej bránky, dvakrát dostali gól v oslabení a k tomu netreba via dodať."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Bolo to dobré stretnutie. Nieslo sa v bojovnom duchu, diváci videli veľa pekných útočných akcií, dramatických okamihov pred bránkami. Začali sme horšie, dokázali sme aspoň vyronať aj vďaka dvom gólom v oslabení."

Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): " Bol to pre nás veľmi dôležitý zápas z pohľadu postavenia v tabuľke. Chceli sme získať dva body, ale veľká chyba v našom obrannom pásme pri treťom góle hostí nás stála bod. na začiatku pre 10 minútové meškanie boli naši hráči stvrdnutí a hrali ustráchane."
Milan Jančuška (asistent trénera Popradu): "Myslím si, že diváci videli celkom zaujímavý derby hokej. Tretí gól Liptákov v závere druhej tretiny rozhodca správne neuznal. Potom sme síce v oslabení inkasovali, ale veril som, že vyrovnáme. Po dvoch prehrách sme chceli v Mikuláši jednoznačne bodovať a získať dva body, ale musíme sa uspokojiť aj s jedným."

Slovan Bratislava - VTJ Spišská Nová Ves 2:2 (0:0, 1:1, 1:1)

Hlasy:

Františk Hossa (tréner Slovana): "Samozrejme, že ma mrzí výsledok dnešného zápasu. Napriek tomu som spokojný s nasadením mužstva. Súper trpezlivo čakal na naše chyby, veľkou prekážkou pre našich útočnílkov bol brankár Kožuch. Dôležitým momentom bol gól hostí v čase nášho najväčšieho tlaku, čo nás značne pribrzdilo."
Ján Faith (tréner S. N. Vsi): "Z našej strany to bol dnes nadšený, bojovný výkon s veľkým nasadením. Podržal nás brankár Kožuch. Hrali sme dnes disciplinovane, o čom svedčí i fakt, že do 33. minúty sme nemali vylúčeného hráča. Snažili sme sa čo najdlhšie udržať čisté konto, čo súpera držalo v nervozite.
Podali sme dnes kolektívny výkon a nerád by som vyzdvihol nejakého jednotlivca."

HKM Zvolen - HK 36 Skalica 7:2 (3:0, 2:1, 2:1)

Ján Jaško (tréner Zvolena): "Za štyri minúty bolo rozhodnuté. Potom sa naši hráči zrejme trochu šetrili na kontinentálny pohár. Nevyhovovalo nám, že bolo veľa vylúčených, a aj preto sme sa nedostali do tempa. Škoda zranenia Voskára (vykĺbené rameno)."
Dušan Žiška (Skalica): "Nastúpili sme dosť nekoncentrovane. Je zložité otáčať skóre za stavu 0:3. Máme v mužstve niekoľko rekonvalescentov a v takomto v zložení to na Zvloen nestačí. Slabinu sme mali aj na brankárskom poste."

Najnovšie z klubu: Nemecko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk