HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po piatkovych zapasoch 25. kola hokejovej West extraligy

BRATISLAVA 3. decembra (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po piatkových zápasoch 25. kola hokejovej West extraligy:

VSŽ Košice - Slovan Bratislava 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
Ján Selvek (tréner Košíc): "Už pred zápasom som vedel, že iba v prípade, ak podáme maximálne bojovný výkon a využijeme súperove chyby, môžeme zvíťaziť. Tak si predstavujem naše ťaženie za záchranou. Ak budú hrať chlapci tak ako dnes a trebárs aj prehrajú, pôjdeme do kabíny všetci spokojný."
František Hossa (tréner Slovana): "Tie šance, ktoré nám domáci ponúkli, sme nepremenili. Veľa síl nás stálo brániť sa v oslabení troch proti piatim. Rozhodli individuálne chyby a nadšený výkon domáceho mužstva."

ŠKP Poprad - VTJ Spišská Nová Ves 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Bedrich Brunclík (tréner Popradu): "Je to veľmi cenné víťazstvo. Súper od začiatku stretnutia bojoval a nič nám nedaroval zadarmo. Ak by sme boli premenili vyložené šance, mohli sme stretnutie rozhodnúť už skôr."
Ján Faith (tréner Sp. Novej Vsi): "Hrubé chyby v obrane, mnohé zbytočné vylúčenia a naša dlhodobo vychýlená strelecká muška hovoria za všetko. Iba preto sme v Poprade prehrali."

Dukla Trenčín - HKm Zvolen 3:5 (1:3, 2:0, 0:2)
Július Šupler (tréner Trenčína): "Úvod zápasu nám nevyšiel, cením si však, že aj za nepriaznivého stavu hráči dokázali zabojovať a vyrovnať. Zlom v stretnutí nastal v jeho polovici, keď sme nevyužili dvojminútovú presilovku piatich na troch. Súper potom dokázal zakontrovať i dvakrát skórovať. Mrzí nás, že sme nezvládli záver stretnutia, Zvolenčania však vyhrali zaslúžene."
Ján Jaško (tréner Zvolena): "Diváci videli veľmi dobrý a zaujímavý zápas. Mali sme veľmi dobrý nástup, keď už v piatej minúte sme viedli 2:0. Potom ale domáci prevzali iniciatívu, ktorú mali až do konca druhej tretiny a počas tejto fázy sme inkasovali tri góly. Po dôraznom dohovore v kabíne sa tretia tretina už odohrala v našej réžii."

Najnovšie z klubu: Švédsko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk