HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po zapasoch 26. kola hokejovej West extraligy

BRATISLAVA 5. decembra (SITA) - Súhrn hlasov po zápasoch 26. kola hokejovej West extraligy:

HK VA 32 Liptovský Mikuláš - Dukla Trenčín 3:0
Hlasy:
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Po debakli v Skalici trvalo celú prvú tretinu, aby sme sa dostali do tempa, navyše súper nás zaskočil agresívnou hrou. V druhej tretine sme už hrali lepšie a po dvoch góloch v presilovkách sme rozhodli zápas. Bol to dramatický duel a škoda záverečnej šarvátky."
Július Šupler (tréner Trenčína): "Bolo to dobré a dynamické stretnutie, v ktorom prevládal útočný štýl hokeja. V prvej tretine sme hrali lepšie, ale ani z vyložených šancí sme nedali gól. Rozhodla druhá tretina, keď sme dostali dva góly v oslabení. V tretej tretine sme po určitých zmenách v zostave boli aktívnejší, ale opäť sme nepremenili ani najčistejšie gólové šance. Zaslúžene sme zostali bez gólu aj bez bodu. Gratulujem Liptákom k víťazstvu."

VTJ Spišská Nová Ves - HK 36 Skalica 2:4
Hlasy:
Ján Faith (tréner Sp. N. Vsi):
"Pre nás je naďalej problém streliť gól. Hostia hrali lepšie ako my tri minúty v zápase, čo stačilo na rozhodujúci náskok."
Dušan Žiška (tréner Skalice):
"V stretnutí prevládala defenzíva nad útokmi. Som rád, že sme zvíťazili v ťažkom stretnutí. Využili sme chyby súperovej obrany a to rozhodlo."

Slovan Bratislava - ŠKP Poprad 3:1
Hlasy:
František Hossa (tréner Slovana): "Po zápasoch vo Villachu a Košiciach sme chceli vyhrať, no nebolo to ľahké. Sme v zložitej situácii a citeľne nám chýbajú zranený Rataj a Hecl. Nedarí sa nám v presilovkách ani v hre 5:5. Spokojný som s výsledkom, no nie s herným prejavom."
Bedřich Brunclík (tréner Popradu): "Bola to vražda. Navrhujem doživotný trest pre rozhodcu Marcinka. Keby tu pískal maďarský, poľský alebo iný rozhodca, dnes by sme tu neprehrali. Keby som mal uviesť konkrétny príklad, tak by som spomenul "filmové štúdio" Jendeka, za ktoré dostal Kroták dve minúty. Takto sa vraždí slovenský hokej."

HKm Zvolen - VSŽ Košice 8:4
Hlasy:
Ján Jaško (tréner Zvolen): "V úvode nás zaskočil nápor hostí a chvíľu nám trvalo, kým si hráči uvedomili, že už nie sú v Plzni na Kontinentálnom pohári. Dve tretiny sme hrali veľmi dobrý hokej, v tretej sme experimentovali v zostave. Chceli sme si všeličo vyskúšať, i hru bez brankára."
Ján Selvek (tréner Košíc): "Naše mužstvo na Zvolen ešte herne nemá. Mrzia ma však tie góly, ktoré v našej sieti nemuseli byť. Proti Slovanu sme sa v minulom kole "vyšpikovali" nadoraz, teraz sme už za stavu 1:4 netlačili hráčov do maxima. Pre nás budú rozhodujúce ďalšie zápasy, nie súboj vo Zvolene."

Najnovšie z klubu: Slovensko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk