HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Suhrn hlasov trenerov po zapasoch 27. kola hokejovej West extraligy

BRATISLAVA 7. decembra (SITA) - Súhrn hlasov trénerov po zápasoch 27. kola hokejovej West extraligy:

VSŽ Košice - HK 32 VA Liptovský Mikuláš 4:4
Hlasy
Ján Selvek (tréner Košíc): "Po prvýkrát, čo som pri mužstve, som sa za náš výkon v prvých dvoch tretinách hanbil. Mal som chuť prestať robiť hokej. Aj preto som zrušil plánované sústredenie v Tatrách."
Ján Hegyi (tréner L. Mikuláša): "Zaskočil nás prvý gól v 50. sekunde. Potom sme sa rozohrali, no za stavu 4:1 sme si z jasného zápasu vyrobili nervák a dokonca mohli aj prehrať."

Dukla Trenčín - VTJ Spišská Nová Ves 3:7
Hlasy:
Július Šupler (tréner Trenčína): "Z našej strany to bol najslabší výkon sezóny. Doplatili sme na momentálnu indispozíciu celého mužstva a všetkých nás mrzí, že sme nepredviedli takú hru, akú od nás všetci očakávali. Sme sklamaní a cez prestávku máme na čom pracovať."
Vladimír Klinga (asistent trénera Sp. N. Vsi): "Do Trenčína sme cestovali skromne s úmyslom znepríjemniť domácim toto stretnutie a získať aj nejaký ten bodík. To sa nám podarilo splniť, pretože sme podali vysoko takticky disciplinovaný výkon a na naše prekvapenie sa nám darilo protiútoky ľahko využívať. Domáci nás podcenili, čo sa im nevyplatilo. Aj keď sme nepodali oku lahodiaci výkon pre diváka, účel svätí prostriedky."

HK 36 Skalica - ŠKP Poprad 3:0
Hlasy:
Dušan Žiška (tréner Skalice): "Napriek obavám chlapci v poslednom extraligovom zápase sezóny podali koncentrovaný výkon, čo potvrdzuje výsledok hraný na nulu. Mrzí ma agresívny kaučing popradskej striedačky, mám dojem, že rozhodol o výsledku."
Svatopluk Kosík (asistent trénera Skalice): "V dôležitom zápase podali hráči zodpovedný a disciplinovaný výkon. Hral sa rýchly, dôrazný hokej dobrej úrovne. V rozhodujúcich momentoch nás podržal brankár Lipovský. Sme radi plnému zisku bodov z troch predchádzajúcich zápasov. Poďakovanie patrí i skalickým fanúšikom, ktorým sme pripravili v poslednom zápase tohto roku príjemný zážitok."
Milan Jančuška (tréner Popradu): "Výsledok je pre nás krutý. Vôbec nezodpovedá priebehu zápasu, do kolien nás dostali dva góly v momente, keď sa lámal zápas v hre 5:3. Za normálnych okolností by sme si určite odniesli zo Skalice minimálne bod. Výsledok nezodpovedá priebehu hry, s výkonom chlapcov sme spokojní, ale bez gólov sa nedá pomýšľať na bodový zisk. Škoda nepremenených šancí."

HKm Zvolen - Slovan Harvard Bratislava 5:4
Hlasy:
Ján Jaško (tréner Zvolena): "Napriek tomu, že sme rýchlo prehrávali 0:2 som bol pokojný. K našej typickej hre sme sa dostali v druhej tretine, ale nervozitu na našich hokejkách bolo cítiť až do konca. Brankár Rovnianek v závere odčinil svoju chybu z úvodu."
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Odkedy sme s trénerom Hossom vo funkciách, bol to najlepší výkon mužstva. Aj diváci si prišli na svoje. Obe mužstvá síce hrali pozorne v obrane, ale nesústredili sa len na ňu. Aj v ofenzíve sa bolo na čo pozerať."

Najnovšie z klubu: Detroit

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk